עבור מה שמנים משמשים ואילו סוגי שמנים קיימים בסוג?

כיום קיימים שמנים רבים בשוק של מוצרי טיפוח כמו גם מוצרי קוסמטיקה ואפשר להבדיל בין שמנים צמחיים וטבעיים לבין שמנים רגילים. שמנים רגילים יכולים להיות שמנים אשר עברו תהליכים כימיים כל שהם או סוגים שונים של שמן תינוקות שהם למעשה שמנים רגילים של הקוסמטיקה והטיפוח הרגילים הקונבנציונאליים. לעומת זאת אנחנו רואים כיום שימוש הולך וגובר באותם סוגים של שמנים טבעיים צמחיים כמו לדוגמא שמן נבט חיטה, שמן ענבים, שמן שקדים, שמן איקליפטוס וכולי. שמנים אלו שהם שמנים טבעיים המופקים מפרחים או צמחים ולא עוברים תהליכים כימיים כל שהם, אלא נשארים במצבם הטבעי, כמובן,בוצעו בו תהליכים מבחינת מינונים וזיקוקים וכן ניקיון השמן והזיכוך שלו. לכל אחד מן השמנים האלה מטרות דומות כמו גם שונות אחד מן השני. לדוגמא, אם נסתכל על שמנים כמו שמן איקליפטוס נגלה כי הוא שמן אשר אנשים רבים משתמשים בו מעין פתרון של רפואה ביתית לבעיות של נשימה ואסטמה בעיקר אצל ילדים. טפטוף של כמה טיפות משמן איקליפטוס יכול לפתוח את הנשימה ולגרום להפסקה של התקפי שיעול כמו גם שיעול טורדני ונזלת בלתי פוסקת אשר סותמת את דרכי הנשימה. מלבד זאת אנחנו רואים שימושים של שמנים כמו שמן דקלים, שמן ענבים, שמן שקדים או שמן נבט חיטה בעבור עיסוי של נשים רבות בהיריון כמו גם במהלך הלידה עצמה. ומלבד זאת אנחנו רואים שימוש של אותם שמנים צמחיים כמו ענבים, שקדים, נבט חיטה או דקלים עבור עיסוי תינוקות כמו גם עיסוי של מבוגרים במהלך עיסויים או טיפולים כאלה ואחרים אשר דורשים עיסוי או מגע. כמו גם אנחנו רואים סוגים של שמנים ארומתרפיים אשר מתבססים על פרחים וצמחים כמו לדוגמא לבנדר, ג'ינג'ר, וניל ועוד ומטרתם להפיץ ריח טוב אשר יגרום לרגיעה ולשלווה והארומה שלהם – היא שתביא את הרגיעה הזו על ידי הדלקה שלהם או אידוי של אותם שמנים. אין ספק כי המטרות השונות הן מעניינות ושונות אחת מן השנייה ומעניין כי לשמן אחד יכול להיות מטרות מאוד שונות במקרים מסוימים.

שמנים

איך בוחרים שמנים למטרות השונות?

לרוב כאשר ניכנס אל חנויות טבע או רשתות פארם נוכל לחפש במחלקה של מוצרים טבעיים, רפואה סינית או רפואה אלטנרטנבית בכל מקום קוראים לזה אחרת, סוגים רבים של שמנים אשר יוכלו לסייע לנו במטרות השונות כמובן לפני כן כדאי להיוועץ עם רופא, רוקח, מטפל בתחום האלטרנטיבי או רופא ילדים תלוי במטרה לשמה אנחנו רוכשים שמנים.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה – ייצור שמנים לגוף, לעיסוי ושמני בושם.

אנחנו בחברת שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מאמינים שהטבע מספק לנו את כל צרכינו ומתחייבים לאיכות גבוהה ולמרכיבים טבעיים בלבד של כל שמן שיוצא תחת ידינו. חברתנו מאמינה שלאדם חיוני להזין את גופו במרכיבים ובכללם שמנים טבעיים ואיכותיים בלבד. נעשה הכל כדי לאפשר זאת, לספק שמנים טהורים, ולעזור לאדם להיעזר בטבע. המפעל שלנו עושה שימוש בשמנים איכותיים וטבעיים וללא פראפין, בין השמנים שאנו מייצרים נכללים שמני עיסוי על בסיס שמן שקדים, שמן זרעי ענבים, שמן שומשום ועוד רשימה ארוכה של שמנים. כמו כן מייצרת חברתנו שמנים מבשמים לגוף הידועים בכינויים שמני בושם המבוססים על תמציות מחבל הפרובאנס שבצרפת.

שמנים
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544