אודותינו

SCL שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה בע"מ הינה חברה בעלת מוניטין שלמעלה מ 20 שנה על ידי מר שרון חיון שנחשב לפורמולטור בעל שם ומאז מספקת שירותי מחקר, פיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה איכותיים בסטנדרטים בינלאומיים עבור החברות המובילות בארץ. החברה עוסקת בעיקר בייצור קוסמטיקה למותג פרטי (פרייבט לייבל) ומלווה את לקוחותיה משלב הרעיון ועד לקבלת המוצר הסופי ומתמקדת בפיתוח של מוצרים מגוונים וחדשניים באיכות גבוהה על מנת להעניק ערך ובידול בהתאם לצרכי הלקוח. חברתינו פועלת ברישיון משרד הבריאות, נושאת בתקן המחמיר לקוסמטיקה ISO 22716 הנקרא GMP ותקן ISO 9001. מוצרינו לא נוסו על בעלי חיים !

קרא עוד >

המוצרים שלנו

שרונ'ס ספא הגדירה לעצמה להעניק לגברים ונשים כאחד את האפשרות להנות ממוצרי איכות שלא נוסו על בעלי חיים, מוצרים בעלי מרכיבי איכות טבעיים שאמא אדמה העניקה לנו. החברה שמה לעצמה מטרה להתחדש ללא הרף עם מוצרים חדשים היוצאים בשוק העולמי.למוצרים שלנו >
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544

השירותים שלנו

 • קו מוצרים אישי

  חברתינו מעמידה לרשותכם צוות מנוסה שיפתח ויתאים קו מוצרים ייחודי משלכם על פי הדרישות והקריטריונים המתאימים לכם, בליווי ותמיכה שלנו בכל נושא ונושא. אנו נפתח עבורכם סדרת מוצרים מהידע הנצבר שלנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך התחשבות בכמויות ייצור סבירות ונוחות. חברתינו מובילה את כל ההליך מאיפיון המוצר, בחירת האריזה ועיצובה ועד לקבלת רישיון משרד הבריאות.
 • ייעוץ בהליכי רישוי וייבוא תמרוקים מחו"ל

  חברתינו תעזור לך להגשים את החלום. תמיד רצית לייבא תמרוק מחו"ל אך לא ידעת כיצד?, חברתינו תעמיד לרשותך את כל הידע המקצועי הנדרש ותייעץ לכך בכל הליכי הרישוי במשרד הבריאות, הליכי הייבוא והאחסון. בנוסף אנו מספקים תחת קורת גג אחת את כל השירותים הנדרשים בתחום הרישום והרגולציה בענף הקוסמטיקה
 • ייצור ושיווק תמרוקים לענף המקצועי

  חברתינו הינה חברה יצרנית העוסקת במחקר מתמיד, מפתחת מוצרים באופן שוטף ודואגת להתעדכן באופן שוטף במגמות העולמיות המתרחשות בעולם הטיפוח, השיער והספא. החברה משווקת מגוון נרחב של מוצרי עבודה מקצועיים ואיכותיים ביותר למרבית מרכזי השיווק נבחרים לקוסמטיקה בישראל ובתי ספר בענף.
 • פיתוח פורמולציות ומחקר

  חברתינו פועלת תחת תקן ISO 9001 ,GMP ותקן אמ"ר (אביזרים רפואיים). כמו כן החברה מחזיקה בתו הזהב של מכון התקנים הישראלי. החברה מתמחה בפיתוח פורמולציות על פי דרישת לקוח ולרשותה מאות מוצרים ומותגים שפותחו כפתרון למגוון נרחב של צרכים קוסמטיים וזכו להצלחה. החברה מעסיקה כימאים ופורמולטורים מהמעלה הראשונה שפועלים ללא הרף במחקר ומעקב אחרי מגמות וטרנדים חדשניים.


לכל השירותים >