כאשר אנחנו מדברים על שמנים ארומתרפיים אנחנו למעשה צריכים להבין מה המילה ארומתרפי אומרת.

הכוונה היא משהו שמפיץ ריח – מהמילה ארומה, ומשכין שלווה וסגולה מסוימת שלאותו ריח יש – תרפי כמו תרפיה, הרגעה. כיום ידוע לנו בתחום של קוסמטיקה טבעית כי לצמחים ולפרחים רבים ישנן סגולות כאלה ואחרות ואנחנו יכולים לנצל את זה לטובתנו אם רק נדע ונשכיל לדעת איך. אז כן ישנן קוסמטיקאיות או מרכזים קוסמטיים וגם אנשים פרטים בביתם בודקים את הנושא ויודעים אילו שמנים ארומתרפיים עובדים בשבילם ואילו לא. לדוגמא הלילך ידוע שהוא צמח מאוד מרגיע או הלבנדר וכאשר אנחנו רוכשים שמנים ארומתרפיים עם ריח לבנדר או לילך אנחנו יכולים להרגיש אחרי זמן מה כי הריח שלהם שמופץ גורם לרגיעה ולשלווה מסוימת.

שמנים ארומתרפיים

אז איך משמשים באותם שמנים ארומתרפיים?

ישנן כמה דרכים להשתמש באותם שמנים ארומתרפיים והראשון הוא כמובן הפצה של הריח בחלל באמצעות הדלקה של נר במבער. מדובר למעשה על אותם 'בתים' שכולנו מכירים שמניחים בפנים נר קטן ולמעלה במקום אשר שמור לנוזלים אפשר לשים שמנים ארומתרפיים טהורים או להוסיף להם מים כדי לשמור יותר על השמן ולמהול אותו שלא יהיה ריח חזק מדי. לאחר מכן מדליקים את הנר והוא למעשה גורם לאדים עם ריח של אותם שמנים ארומתרפיים שהכנסנו בפנים לצאת החוצה ולהפיץ את ריחם בחלל . כמובן כי כמה שיותר שהחלל יהיה גדול יותר נצטרך יותר מבערים או מבער אחד גדול במיוחד כדי להרגיש את הניחוח. מקומות רבים משתמשים באותם שמנים ארומתרפיים על מנת ליצור אווירה רגועה ושלווה לדוגמא מפזרים אותם במכוני ספא, בכניסה אל חנויות טבע, בחנויות קוסמטיקה טבעית, בבתי מלון או צימרים רבים, מקומות אשר דואגים לפינוקים כמו מרכזים קוסמטיים כאלה ואחרים. מלבד זאת ישנו שימוש נוסף של שמנים ארומתרפיים – מדובר על שמנים אשר אפשר למרוח על הגוף לצורך עיסוי לדוגמא. כאשר מעסה מעוניין לבצע עיסוי על גופו של מטופל הוא יכול, במקום לקחת סתם שמן פשוט – לקחת שמנים ארומתרפיים אשר יסייעו למטופל גם להירגע מהריח ומהמגע של אותם שמנים ארומתרפיים וכאן ישנו שימוש כפול . אין ספק כי כל אחד יכול לאהוב סוגים אחרים של שמנים ארומתרפיים ולא כולם אוהבים את אותו הדבר, הגוף שלנו נמשך בצורה בלתי רצונית אל ריחות מסוימים ודוחה ריחות אחרים – מה שמריח טוב עבורנו יכול להיות ממש מצחין עבור אדם אחר וזה בסדר, זה עניין של טעם אישי כמו גם קולטני ריח שאינם בשליטתנו על פי סוג הגוף שלנו והצורה שבה הוא עובד שאיננה בשליטתנו.

שמנים ארומתרפיים

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה – ייבוא שמנים ארומתרפיים למכירה ולשימוש בייצור

חברתינו עושה שימוש בהליך ייצור המוצרים בשמנים ארומתרפיים טהורים וזאת בכדי להביא למיצוי אופטימלי של המוצר הקוסמטי בנוסף לכך שמני הגוף והעיסוי שאנו מייצרים מבוססים על שמנים צמחיים טהורים המיוצרים בכבישה קרה. כהחלטה מסחרית החליטה חברתינו לפעול בייבוא של שמנים ארומתרפיים לצורך שימושיה הפרטיים בכדי להוזיל עלויות ייצור וכך להעניק ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים, כמו כן אנו אף משווקים את השמנים הארומתרפיים למטפלים, מרכזי שיווק ומפעלי קוסמטיקה.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544