יצור קרמים – בשביל מה צריך?

אנשים רבים תוהים מדוע נשים טורחות להימרח בכל כך הרבה סוגים שונים של קרמים? ומה כל קרם למעשה מבצע? או במה הוא מטפל? למעשה, ישנם סוגים כה רבים של קרמים בשוק שקשה להבדיל ביניהם אבל, אכן יש ביניהם הבדלים משמעותיים ואם ישנם אנשים או בעיקר נשים אשר מעוניינות לשמור על העור שלהן ועל המראה שלהן רענן וצעיר לאורך זמן ולבצע בו טיפולים מניעתיים כבר מגיל צעיר לכן בהחלט חשוב מאוד לרכוש קרמים איכותיים וטובים שאנו סומכים עליהם במאת האחוזים, שאנחנו יודעים שאינם מזיקים לעור שלנו אלא מטיבים איתו וככה נוכל לאורך זמן לשמור על אותה חברה שאהבנו ולהשתמש במגוון קרמים רחב שיש לה להציע. קרמים בהחלט יכולים לעשות שינויים רבים בעור, ולמרות שהם לא יכולים להעלים דברים שכבר קיימים כפי שחלק מן החברות כיום בשוק מנסות לתאר, הן כן יכולים למנוע ולעזור לעור להתמצק ולמנוע כתמים, קמטים ושאר בעיות עור כמו פיגמנטציה עתידית – לא פיגמנטציה קיימת.

יצור קרמים

כיצד לבחור קרמים איכותיים וטובים?

תמיד נוהגים לומר על נשים שברגע שהן מוצאים קרמים איכותיים של חברה שהן אוהבות הן לא יעזבו את החברה הזו בחיים לא משנה אילו מבצעים או חידושים קיימים בתחום של קרמים ואכן זה נכון כמעט לגבי רוב הנשים. נשים אוהבות להישאר עם מה שמוכר להן ומה שעובד עבורן והן חוששות – ובצדק – לפתוח עצמן כלפי חברה חדשה או מתחילה שכרגע הוציאה קרמים חדשים אל השוק ועדיין לא מנוסה כמו החברה שהן נמצאות איתה כעת. אבל לפעמים יש יוצאים מן הכלל וגם נשים אשר משתמשות שנים באותה החברה הקבועה ורוכשות ממנה קרמים, יכולות מפעם לפעם לשמוע ולהתרשם מחברות, מכרות, נשים שיש להן את אותו סוג העור או את אותן הבעיות עוריות ולשמוע אולי משהו שם נשמע מפתה דיו כדי לנסות ושאינו יכול לגרום נזקים – לקחת דוגמית אפילו על כף היד בהתחלה, כאשר ננסה את אותם קרמים דבר זה יכול לגרום לנו לדעת האם אנחנו אוהבים את המגע, את הריח, לוודא שאיננו אלרגיים אל אותם קרמים. ולאחר מכן לחשוב האם אנחנו מוכנים לאמץ לחיקנו את אותם קרמים.

קרמים לפנים

קרמים – קבלת יעוץ התחלתי

אפשרות מקובלת מאוד היא, לבקש מרשתות הפארם השונות כמה וכמה דוגמיות הביתה ולנסות אותם ולחזור אחרי חודש לדוגמא ולבצע רכישה של אותו מוצר שאהבנו. במידה ואין אנו יודעות מה מתאים לסוג עורנו, אנו יכולים גם להתייעץ עם רופא עור או קוסמטיקאית לשם הסבר על סוג העור שלנו ואילו קרמים יטיבו עימו ומאילו סוגי קרמים להתרחק.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה – ייצור קרמים, תחליבים וחמאות ע"ב שיאה לגוף ולפנים

אדם המבקש לייצר סדרת קרמים יכול לבקש אפילו מרשתות הפארם השונות כמה וכמה דוגמיות הביתה ולנסות אותם. ביכולתנו כמפעל מוביל בתחומו לייצר את הקרמים שאותו אדם ניסה וראה לנכון לייצרם כחלק מקו מוצרים אישי. במידה ולאותו אדם ישנם הסתייגויות והתלבטויות שונות בבחירת סדרת הקרמים, יכול אותו אדם גם להתייעץ עם רופא עור או קוסמטיקאית לשם הסבר על סוג העור שלנו ואילו קרמים יטיבו עם סוגי עור מסויימים ומאילו סוגי קרמים להתרחק. שרונס מעבדות קוסמטיקה תעמיד לרשותו של אותו אדם המעוניין בייצור סדרת קרמים, פורמולטור (כימאי) שיעניק לו יעוץ והדרכה של קרמים מיוחדים ואיכותיים ביותר.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544