מהי קוסמטיקה טבעית ומדוע היא נחשבת לטובה?

כאשר אומרים לנו קוסמטיקה טבעית אנחנו לא תמיד מבינים במה מדובר, לעיתים אנחנו עלולים לחשוב כי מדובר בסוג קוסמטיקה שאיננה משתמשת בחומרים אלא רק בדברים אשר נעימים לעור שלנו ומעניקים ריח אך לא כך הדבר. הרעיון של קוסמטיקה טבעית היא להשתמש כמובן בחומרים אשר מעניקים סגולות ומעניקים תכונות מסוימות לעור שלנו ולגוף שלנו אבל אותם חומרים בקוסמטיקה הטבעית הם חומרים טבעיים מן הטב, אשר לא עברו תהליכים כימיים ולא הוחדרו לתוך המוצר הסופי חומרים כימיים או כימיקלים כל שהם אשר גורמים לאותם מוצרים להיות כביכול יותר יעילים וחזקים אבל מזיקים מאוד לגוף שלנו. לכן אנשים רבים בוחרים להסתמך דווקא על קוסמטיקה טבעית שאיננה פוגעת בעור הפנים או בגוף ולמעשה דוגלי קוסמטיקה טבעית יטענו כי השימוש במוצרים טבעיים של קוסמטיקה טבעית מעניקה תוצאות הרבה יותר מהירות והרבה יותר יעילות כי מה יותר יעיל מן הטבע?

קוסמטיקה טבעית

דוגמא לשימוש של קוסמטיקה טבעית

בטבע יש כל כך הרבה סגולות ודברים אשר יכולים לשמש את האדם במגוון רחב של שימושים ושימוש של קוסמטיקה טבעית היא פשוט ניצול טבעי של המשאבים אשר עומדים לרשותנו. אם ניקח דוגמא, מסיכות פנים או פילינג לפנים לרוב עשויים משילוב של גרגרי מלח גס או סוכר יחד עם חומרים וקרמים אשר אמורים לעטוף את העור ולרכך אותו כדי לפתוח את הנקבוביות ולגרום לו להיראות רענן יותר. אך לא די בלחות ובתחושה נעימה ורגעית. כאשר אנחנו מסתכלים על מוצרים של קוסמטיקה טבעית אנחנו יכולים לקחת בתור דוגמא פילינג לפנים אשר מיוצרים מחומרים טבעיים כמו לימון ומנטול – הלימון ידוע באופן טבעי בתור משהו שיש לו תכונה מבהירה, ומה יותר טוב מאשר לימון שיבהיר כתמים בפנים ויגרום לעור הפנים שלנו להשיל את השכבה האפרורית ולהיות בהיר יותר ובוהק יותר. זו דוגמא אחת מיני רבות שאפשר להעניק בתחום של קוסמטיקה טבעית אשר יכולה במקרים רבים ועבור אנשים רבים להתעלות על הקוסמטיקה הרגילה. אין שום דבר פסול בקוסמטיקה רגילה כמובן אבל ישנם מקרים שכן חשוב לבדוק את כל האופציות אשר עומדות בפנינו בתחום של קוסמטיקה טבעית ואולי ניתקל במוצר מסוים של קוסמטיקה טבעית שאכן מתאים לנו ועובד עבורנו יותר טוב מאשר מוצר של קוסמטיקה רגילה. זה לא גורע מזה ואין ספק כי אפשר ליצור בבית שלנו שילוב טיפוח מושלם בין קוסמטיקה רגילה לבין קוסמטיקה טבעית.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה – ייצור קוסמטיקה טבעית ואורגנית

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה הינה מפעל לייצור קוסמטיקה טבעית יצור המוצרים נעשה בצורה מבוקרת ומפוקחת, על ידי צוות מיומן ואחראי ביותר אשר מבצע את הרקיחה של מוצרי הקוסמטיקה הטבעית באמצעות מרכיבים איכותיים הנטולים מן החי והסינטטיקה.

קוסמטיקה טבעית
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544