מהם השימושים השונים שיש בשוק כיום לסבונים ואילו סבונים ישנם?

ראשית יש להבדיל בין סבונים אשר משמשים לשימושים שונים ובין סבונים שבמהות שלהם שונים. כלומר סבונים אשר במהות שלהם שונים הכוונה להבדל בין סבונים מוצקים לבין סבונים נוזליים. ומלבד זאת בתוך הקטגוריה של סבונים נוזליים אנחנו רואים שימושים שונים כמו לדוגמא סבונים לרחיצת הפנים, סבונים לרחיצת הידיים בלבד, סבונים לרחיצת הגוף כולו, סבונים לחפיפת השיער וכולי. אין ספק כי כיום תהליך ייצור הסבונים, הפך לגדול ותחרותי יותר מאי פעם וכל חברה מתחרה על אותם סבונים שהיא מייצרת ומשווקת שיהיו יותר ריחניים, נשארים לאורך זמן,  אין ספק כי התחרות קיימת וכל אחד רוצה שאותם סבונים שהוא מייצר יהיו הנמכרים ביותר. אך למען האמת בעניין של סבונים זה לא קשור כלל וכלל למי איכותי יותר ומי טוב יותר. יכולים להוציא את הסבונים האיכותיים והחדשניים ביותר שישנם בשוק אבל, ישנם אנשים אשר עדיין בוחרים באותם סבונים ישנים של פעם, של חברות שכבר קשה למצוא דווקא בגלל שאותם סבונים מיטיבים עם הגוף שלהם ונוח להם איתם, עם הריח והמגע שלהם. סבונים הם למעשה לפי התאמה אישית ולפי הטעם האישי של כל אחד ואחת – לא משנה כמה יקר או יוקרתי או מובחר נחשב אותו סבון, אותו אדם צריך לאהוב את הניחוח שלו, את המגע שלו על העור, את הצורה שבה הוא מקציף או לא מקציף, את תחושת הניקיון שהוא מותיר לאחר השימוש בו ועוד מדדים שאולי חשובים לו מבחינתו לגבי סבונים. לכן חשוב מאוד בתחום של רכישת סבונים לבית לבצע תהליך של ניסוי וטעייה. לבדוק כמה וכמה סבונים שאולי מבחינתנו יכולים להיות אפשריים ואופציונאליים, אם אנחנו יודעים את הכיוון הכללי כמו לדוגמא אם אנחנו יודעים שאנחנו אוהבים סוגים נוזליים יותר, או להיפך, סוגים סמיכים יותר, אולי אוהבים ניחוחות חזקים ואולי אנחנו אוהבים ניחוחות חלשים, אולי אנחנו מעדיפים ריחות חריפים או אולי ריחות מתוקים. כל אלו יעניקו לנו אינדיקציה אילו סוגי סבונים לחפש על מנת להתביית ולמצוא חברת סבונים שתמצא חן בעינינו.

סבונים

סבונים טבעיים

כאשר אנחנו מדברים על סבונים טבעיים אנחנו מדברים למעשה על סבונים אשר נעשים בייצור טבעי ללא שימוש או תהליכים כימיים וכימיקלים כאלה ואחרים. אותם סבונים לרוב נעשים על ידי חברות שעוסקות באופן כללי בקוסמטיקה טבעית לכן חשוב להם להוציא לשוק סבונים שהקנייה שלהם במכולת או בפארם אינה האופציה היחידה, אלא בצורה יותר מבוקרת ומפוקחת כאשר הם יודעים שאותה חברה ידועה בתור אחת שמשווקת מוצרי קוסמטיקה טבעיים. סבונים טבעיים לרוב מתבססים על צמחים ופרחים ומסתמכים על הסגולות הטבעיות שכל צמח ופרח מביא עימו.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה – סבונים לטיפוח הגוף

הסבונים המיוצרים על ידי חברתנו משמשים את המגזר הפרטי והן את המגזר המקצועי אשר אנו נותנים לו מענה אפקטיבי ביותר ע"י רקיחת סבונים המיועדים ספציפית לסוגי העור השונים ולפעילות האפקטיבית של כל סבון וסבון. סדרת הסבונים המשובחת של שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה כוללת מגוון סבונים נוזליים ומוצקים אמיתיים, באיכות ללא תקדים, המיוצרים מ- 100% חומרים טבעיים ואורגניים.

סבונים
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544