נרות – עבור מה הם משמשים?

תמיד אנחנו רואים נרות מפוזרים ומקשטים מקומות רבים בבתים, חנויות וכד' לשם דקורציה, לעיתים במסעדות, באולמות אירועים, חנויות בוטיק, מכוני ספא, מכונים קוסמטיים, מכוני יופי, בתי מלון, צימרים ועוד. אנשים רבים אוהבים לרכוש נרות ולשים אותם ליופי ולנוי ברחבי הבית או בכל מקום שבו הם עובדים או עוסקים אבל למעשה הרבה פעמים הם מפספסים את העובדה שמדובר בסוגים של נרות שיש להם סגולות וריחות מסוימים אשר מופקים מצמחים ופרחים כל שהם. אין ספק כי חשוב מאוד לשים לב ולהסתכל אילו נרות אתם קונים ולבדוק כי אתם קונים נרות ריחניים אשר משמשים לכמה מטרות – אם כבר לקשט באמצעות נרות אז למה לא להדליק אותם מפעם לפעם וליהנות מריח איכותי ונעים ברחבי הבית או החלל. במיוחד כאשר מדובר בעסק כל שהוא אשר מטרתו להשרות שלווה ורגיעה כמו ספא או צימר, חשוב שיהיו מפוזרים נרות נעימים בעלי ניחוח רגוע ונעים לא חריף מדי או מתוק מדי אבל כזה שיתאים עבור כולם.

נרות

איך אנחנו בוחרים נרות איכותיים שיחזיקו מעמד זמן רב וגם יהיו ריחניים?

לרוב כדאי מאוד לגשת אל חנויות קוסמטיקה טבעית אשר מחזיקים לרוב שילוב של נרות יחד עם מוצרי הקוסמטיקה הטבעית שלהם. מלבד זאת ישנן חנויות מיוחדות של נרות, אשר לרוב מציגות נרות של היצרן עצמו כלומר, החנות היא היצרנית העצמית של עצמה ויש כמה וכמה רשתות כאלה בארץ, מומלץ להיכנס אל אחד מן הסניפים המוכרים של רשתות אלו ולבדוק אפשרויות של קניית נרות באותו הסניף אשר קרוב ביותר לביתנו. לאחר מכן כאשר נהיה בחנות, מומלץ לבדוק את שמות הנרות, וכך לבדוק איזה ניחוח בדיוק הם מפיצים. קשה לדעת מהרחה סתם מכיוון שלרוב נרות אלו מפיצים את הריח לאחר שמדליקים אותם אבל, במידה ואנחנו לא רואים או לא מבינים בהחלט ניתן לשאול את המוכר או המוכרת, מהם סוגי הנרות הריחניים שקיימים בחנות, ומה זה אומר על כל אחד ואחד מהם. כאשר אנחנו בוחרים נרות אנחנו צריכים לדעת לאיזו מטרה. במידה והמטרה היא לניחוח אז כמובן לבדוק שכל הניחוחות שלקחנו מתאימים זה לזו בצורה יחסית טובה במידה ונרצה להדליק כמה בבת אחת .כמו כן אם המטרה שלנו היא ליופי אז כמובן לוודא כי אנחנו לוקחים נרות בצבעים תואמים אשר יבצעו את הדקורציה שלשמה קנינו אותם.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה – ייצור נרות ריחניים ונרות עיסוי.

נרות, מפיצי ריח ופריטי עיצוב ריחניים כל אלו הם חלק קטן מקו הייצור שלנו. נרות הולכים נהדר בערב חורפי, בשקיעה קיצית, בבוקר סתווי, או בשבת אביבית. וזה לא מצריך אירוע מיוחד או (אפילו) פרטנר מיוחד. באור נרות הכל נראה נעים יותר, יפה יותר, רך יותר, רגיש יותר, רומנטי יותר. וחוץ מזה, החלטנו להזליף אל תוך הנרות גם כמה מהריחות המוכרים והממכרים ביותר שלנו כך שיפיצו הרבה יותר מאור. תנסו...
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544