מהו מפעל לייצור קוסמטיקה ומה בדיוק מייצרים בו?

מפעל קוסמטיקה הוא מקום למעשה פס הייצור בו מייצרים מוצרים קוסמטיים לפני הוצאתם לשוק. יש להבדיל בין ספקים לבין מפעלי קוסמטיקה כי לרוב השרשרת עובדת בצורה כזו – מפעל קוסמטיקה מייצר עבור הספק, הספק מספק את אותם מוצרים קוסמטיים לקוסמטיקאית פרטית או למרכז קוסמטיקה והם משתמשים במוצרים הללו עבור הלקוחות אשר מגיעים לטיפולים קוסמטיים. כמובן כי יש להבדיל בין כמה וכמה סוגים של מפעלי קוסמטיקה. ישנו מפעל קוסמטיקה שהוא למעשה הספק ואז מדובר למעשה במפעל אשר מייצר עבור עצמו בייצור עצמי. כמו גם ישנם ספקים אשר מייבאים מוצרים קוסמטיים מסוגים שונים ממפעלי קוסמטיקה בחו"ל שאינם בארץ, והשאר פשוט מגיעים אל מפעלי קוסמטיקה לפי בחירתם ומבקשים שייצרו עבור אותו ספק קולקציה בלעדית של מוצרים שייוצרו כמובן אך ורק עבורם באותו מפעל קוסמטיקה בתשלום שמסוכם מראש באופן שוטף. ככה או ככה לא משנה איך זה מתנהל בין החברות לבין הספקים אין ספק כי מפעל קוסמטיקה חייב להיות מאוד מדויק ומאוד איכותי מבחינת התקנים שלו, הפיקוח שלו והביקורת שהוא עובר שכן הוא מייצר דברים אשר לאחר מכן מגיעים לאנשים אל הפנים, לעיתים באופנים פולשניים כמו פילינג או מסיכות, אלו מוצרים שמגיעים אל אנשים אל הציפורניים, שעוות אשר מונחות על הגוף, כל מיני חומרים שמגיעים אל גופנו ואל הפנים שלנו וחייבים להיות מיוצרים באותו מפעל קוסמטיקה בצורה הכי מדויקת והכי מבוקרת שיכולה להיות ללא פגמים. כמובן כי התפקיד של הספק לאחר שהייצור של המוצרים מן מפעל קוסמטיקה מגיע אליו הוא לבדוק אותם, לעבור עליהם לראות שהם כולם שלמים, לא פגועים, בצבע הנכון, אפילו בריח הנכון, לפתוח דוגמיות או טסטרים ובדיקות נוספות כאלה. על אחת כמה וכמה שעל הקוסמטיקאיות או המרכז הקוסמטי אשר מקבל את המוצרים הללו מן הספק מחויב גם הוא לערוך את הבדיקות שלו ולראות כי המוצרים אכן תקינים, מריחים טוב, בגוון הנכון, ולבצע בדיקות שהוא יודע על פי מדדים אישיים שלו. על כל אחת מן השרשרת התעשייתית של המוצרים הקוסמטיים אשר מתחילה מפעל קוסמטיקה, יש את האחריות שלו בתהליך.

מפעל קוסמטיקה

איך ספקים בוחרים מאיזה מפעל קוסמטיקה לייצר את המוצרים שלהם?

במידה ולא מדובר בספק אשר הוא גם מפעל לייצור קוסמטיקה ולמעשה מייצר עבור עצמו ומדובר בספק אשר צריך לחפש מפעל קוסמטיקה ולבקש ממנו לייצר עבורו מוצרים, הוא צריך לעשות את ההליך בקפידה רבה. נציגי החברה של הספק יכולים לערוך סקר שוק ולבדוק חברות אחרות אשר מייצרות באותו מפעל קוסמטיקה ולראות האם הם מרוצים במידה והם יהיו מוכנים למסור מידע שכזה כמו גם לברר באמצעות האינטרנט פרטים על אותו מפעל קוסמטיקה האם היו נגדו תביעות, האם ישנם חוות דעת ותגובות מפורומים או אתרים וכתבות חיוביות אל מול אותו מפעל קוסמטיקה או שמא הן שליליות. אינדיקציות קטנות כאלה ואחרות יכולות להעניק לנו תמונה רחבה יותר של מפעל קוסמטיקה אשר עומד בפוטנציאל האם לייצר עבור הספק או לא וככה הספק יוכל להכריע בסופו של דבר באמצעות המדדים הללו כמו גם כמובן הצעות המחיר שיקבל מכל מפעל קוסמטיקה כזה או אחר.

מפעל קוסמטיקה

שרונ'ס ספא - מפעל קוסמטיקה לייצור תמרוקים ובשמים

בבעלות חברת שרונס מפעל לייצור קוסמטיקה , מוצרי טיפוח לגוף ולפנים, ייצור בשמים וסבונים. המפעל ממוקם בראשון לציון ומצוייד במיטב הציוד המתקדם לאריזה ומילוי יצור המוצרים נעשה בצורה מבוקרת ומפוקחת, על ידי צוות מיומן ואחראי ביותר אשר מבצע בראשונה מחקר ופיתוח של המוצרים במעבדת המפעל. מפעל הקוסמטיקה של חברת שרונ'ס ספא מאפשר ייצור של קו מוצרים אישי בכמויות סבירות ונוחות גם למתחילים בתחום.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544