חברתינו פועלת תחת תקן ISO 9001 ,GMP ותקן אמ"ר (אביזרים רפואיים). כמו כן החברה מחזיקה בתו הזהב של מכון התקנים הישראלי. החברה מתמחה בפיתוח פורמולציות על פי דרישת לקוח ולרשותה מאות מוצרים ומותגים שפותחו כפתרון למגוון נרחב של צרכים קוסמטיים וזכו להצלחה. החברה מעסיקה כימאים ופורמולטורים מהמעלה הראשונה שפועלים ללא הרף במחקר ומעקב אחרי מגמות וטרנדים חדשניים.

צמחים הם המקור הראשון והעתיק ביותר של חומרים ביו-אקטיביים. כיום אף מעבדה כימית אינה מסוגלת לייצר תרכובות כה מגוונות ויעילות כפי שהטבע עושה זאת. לפיכך, פיתוח מוצרי קוסמטיקה על בסיס צמחים הוא דבר טבעי ואף הכרחי. ובזאת מתרכזת פעילותה של חברת שרונ'ס.
חברתינו כאמור מפתחת מוצרי קוסמטיקה,שיער וטואלטיקה ושאר מיני תמרוקים לשימושים שונים ובפיתוח מגוון רחב של פורמולות ייחודיות לנו בסינרגיות מאוד מעניינות של חומרי גלם נדירים המיובאים על ידה
מכל רחבי תבל זאת על מנת לייצר את המוצרים המתקדמים ביותר בעולם ממיטב חומרי הגלם המודרניים. 

מעבדה לפיתוח פורמולציות ומחקר
 

פיתוח קו מוצרים אישי (Private Label)        

חברתינו מעמידה לרשותכם צוות מנוסה שיפתח ויתאים קו מוצרים ייחודי משלכם על פי הדרישות והקריטריונים המתאימים לכם,
בליווי ותמיכה שלנו בכל נושא ונושא. אנו נפתח עבורכם סדרת מוצרים מהידע הנצבר שלנו, תוך שימוש במאגר הפורמולות הגדול שברשותנו ובשימת דגש בעיצוב ובפיתוח בסטנדרטים גבוהים.
פיתוח המוצרים יעשה בשיתוף פעולה מלא של אנשינו עמכם תוך הבנה של הצרכים האמיתיים להם הנכם נזקקים. פיתוח קו המוצרים האישי כולל בין השאר: עיצוב המוצר ומידבוק, עזרי תצוגה ומידע פרסומי.

 פיתוח קו מוצרים אישי
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544