מה הם מוצרי קוסמטיקה ומה נכלל בהגדרה הזו?

כאשר אנחנו חושבים על מוצרי קוסמטיקה ההגדרה היא רחבה מדי וקשה להבחין בין המוצרים הכה רבים אשר קיימים כיום בשוק. למעשה ישנה חלוקה גסה יחסית שאפשר לבצע בין מוצרי קוסמטיקה שונים. ראשית אפשר להסתכל על הקבוצה הראשונה שנחשבת לקבוצת מוצרי קוסמטיקה הגדולה ביותר, וגם המשמעותית ביותר עבור אנשים רבים – מוצרי קוסמטיקה עבור הפנים. כאן מדובר על מוצרי קוסמטיקה כמו איפור על סוגיו, קרמים כמו קרם יום, קרם לילה, סרום יום, סרום לילה, קרם עיניים, קרם צוואר, קרם נגד כתמים, קרם נגד קמטים מה שקרוי היום אנטי אייג'ינג, קרם ממלא או ממצק, מסיכות פנים למיניהן, סבון רחצה לפנים, סבון פילינג לפנים, פילינג שלם לפנים, מסיכות בוץ ועוד. קטגוריה נוספת של מוצרי קוסמטיקה הינם מוצרי קוסמטיקה כלליים עבור הגוף לדוגמא פילינג גוף, סבונים רחצה עבור הגוף, שמן גוף, חמאת גוף, קרם גוף, קרם ידיים, קרם רגליים, פילינג לרגליים, ערכות פדיקור לרגליים, לקים למיניהן, משייפים ופצירות, אבן לשיוף הרגל, אבקות ומינרלים לאמבטיה, מלחים לאמבטיה, סבונים מיוחדים טבעיים או אורגניים וכולי. קטגוריה שלישית היא הקטגוריה היחסית יותר קטנה בתחום של מוצרי קוסמטיקה וזה טיפוח השיער. טיפוח השיער כולל מוצרי קוסמטיקה כמו שמפו ומרכך, מסיכות הזנה מיוחדות לשיער, שמנים שונים לשיקום השיער כמו שמן זרעי ענבים או שמן זרעי פשתן, צבעים או שטיפה לשיער, קרמים והזנות משקמים לשיער צבוע או פגום, ג'ל על סוגיו או ווקס לשיער, קרמים המעניקים לחות לשיער, מוסים למיניהם, תכשירים משקמים ומטפחים לתחזוק תלתלים או ליישור השיער ועוד. קטגוריה אחרונה יכולה להיות קטגוריה של מוצרי קוסמטיקה עבור גברים שם כמובן המבחר מצומצם יותר אבל גם הולך ומתרחב ככל שהזמנים מתקדמים – אנחנו רואים יותר ויותר גברים ואף נהנים מלבצע שימוש באותם מוצרי קוסמטיקה המיועדים במיוחד להם. זה יכול להיות קרם לאחר גילוח או קרם לפני גילוח, זה יכול להיות קצף גילוח, קרם יום לטיפוח הפנים, קרם ידיים, קרם גוף לגבר, סבון ידיים לגבר, סבון רחצה לגבר, שמפו מיוחד לגבר, סבון רחצה לפנים לגבר, שמנים או קרמים מיוחדים לגבר לטיפול בבעיות של יובש קיצוני בברכיים, רגליים מרפקים וכדומה, כמו גם בשמים מיוחדים או מוצרים אשר יוצאים במעין מהדורות מוגבלות עבור גברים בלבד.

מוצרי קוסמטיקה

איפה אפשר למצוא ולרכוש מוצרי קוסמטיקה שיהיו לטעמנו?

כאשר אנחנו מעוניינים לרכוש מוצרי קוסמטיקה כל שהם אנחנו יכולים לגשת אל חנויות שאנחנו כבר מכירים וסומכים עליהן ולרכוש מוצרי קוסמטיקה של חברות שאנחנו מכירים וסומכים עליהן. במידה ואנחנו רוצים להחליף חברה או חנות, או במידה ואנחנו קונים מוצרי קוסמטיקה בפעם הראשונה כדאי מאוד לקבל עצות מחברות, קרובות משפחה או אנשים שאנחנו סומכים עליהם כגון קוסמטיקאיות, רופא/ת עור וכו' כדי לשמוע אילו חברות הן ממליצות ובאיזה חנויות עדיף לקנות.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה - ייצור מוצרי קוסמטיקה איכותיים

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה הינה חברה המייצרת מוצרי קוסמטיקה איכותיים, החברה עושה שימוש בפורמולות ייחודיות ובוחרת בקפידה לייצר את מוצרי קוסמטיקה האיכותיים והטובים ביותר שאפשר להעניק ללקוחות הפרטיים והמקצועיים בארץ ובחו"ל ואין ספק כי התוצאה משתלמת – הלקוחות מרוצים וגם שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מרוצים מן החזרה הגדולה של לקוחות לרכישה באמצעות מוצרי קוסמטיקה משובחים.

מוצרי קוסמטיקה
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544