מה הם מוצרי פרסום?

מוצרי פרסום הם מוצרים שחברות רבות מוציאות יחד עם הדפסת השם והלוגו של החברה, במטרה לקדם את החברה שלהם ולהעניק מתנות ללקוחות שלהם. מדובר במוצרים רבים, אשר חברה יכולה להחליט להעניק לקראת החגים, לקראת יום הולדת של הלקוח, לאחר ביצוע קנייה גדולה, לקראת חידוש מנוי פעם בשנה, או כל מאורע אשר יכול להצדיק בעיני החברה מתן מתנה ללקוח שמוסווה באמצעות מוצרי פרסום. אותם מוצרי פרסום לרוב יכולים להיות מוצרים פשוטים יחסית כמו תיקי גב, עטים, לוחות שנה, כיסויים להגה, צידניות ועוד רבות האפשרויות והמגוון הרחב אשר חברות רבות מחליטות להגות עוד ועוד רעיונות יצירתיים בתחום של מוצרי פרסום, על מנת לפנק ולהעניק ללקוחות שלהם. אין ספק כי המחוות האלה מצוינות עבור שני הצדדים הלקוחות נהנים ממוצרים מפנקים ונחמדים מפעם לפעם וכמובן כי החברה זוכה להנות ממיתוג בבית הלקוח כגון, לוח שנה אשר מפרסם את אותה חברת ביטוח או אותה סוכנות רכב או אותו מרכז טיפולים קוסמטיים כמו שרונס פתרונות קוסמטיים. כמובן ישנם מוצרי פרסום רבים שהם למכירה כלומר, מוצרים רגילים לחלוטין אבל שעדיין מודפס עליהם שם ולוגו החברה על מנת להמשיך ולקדם ולפרסם את החברה גם לאחר שהלקוח כבר רכש וזאת שאחרים יראו את אותם מוצרי פרסום ויתרשמו ואולי יחליטו להפוך ללקוחות גם כן.

 

אין ספק כי כיום קיימים בשוק מוצרי פרסום רבים ויותר מכך

בכל תחום ובכל ענף קיימות אין ספור חברות אשר קמות כל יום עוד ועוד ומנסות להיכנס לשוק התחרותי אשר הפך לתחרותי במיוחד ככל שהזמנים מתקדמים. אין להסתכל על זה בתור בעיה, להיפך. מהצד של הצרכנים אנחנו יכולים בהחלט לראות את היתרונות של תחרותיות יתר בשוק , ככל שיהיו יותר חברות אשר ילחמו ביניהן על הוזלת המחירים, על שירות יותר טוב, על מוצרים איכותיים יותר וביקורת פיקוח קפדניים יותר – אין יותר נשכרים מכך מאשר הצרכנים עצמם. כאשר אנחנו לוקחים בתור דוגמא את חברות הסלולר, כל אחת רוצה שהלקוח יישאר אצלה ואם זה אומר לשמוע על הצעה נגדית שהלקוח קיבל מחברה סלולארית מתחרה אז להוזיל עבורו את חבילת השירותים שלו אפילו בכמה עשרות שקלים לחודש – הם יעשו זאת בשמחה ואין ספק כי זה רווחו הנקי של הצרכן אשר כל מה שחשוב לו הוא הפחתת ההוצאות וקבלת איכות כמה שיותר גבוהה.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה – ייצור מוצרי ספא ממותגים כמוצרי פרסום לחברות וועדי עובדים וחברות קד"מ.

מוצרי הטיפוח והספא זוכים בשנים האחרונות לפופולאריות עצומה בקרב נשים, ילדים וגברים כאחד וזאת מתוך המודעות ליופי, הרצון להישאר צעיר לנצח והפרסומות הרבות המעבירות מסר על החשיבות בטיפוח ושמירה על העור מגיל צעיר. פופולאריות זו מנוצלת בצורה האפקטיבית ביותר ע"י חברתינו תוך שילוב מנצח של מוצרים מטעמינו בנוסף למארז קיים, או לחלופין, ייצור מאלף ועד ת'. ללא ספק מסר פרסומי ושיווקי יועבר בצורה מצויינת לקהל היעד שלכם תוך שימוש במוצר טיפוח מפנק שישמש כמוצר קד"מ או סתם מתנה מלבבת. אנו מתמחים ביצור מוצרים עבור חברות קד"מ ופרסום. הניסיון הנצבר שלנו והידע הרב יעניקו לכם פתרונות מגוונים לבחירת פריט מנצח. נוכל לייצר עבורכם את הגודל שתרצו, את הריח והמרקם שתחפצו, והכי חשוב במחיר סביר. יש לחברתינו את הכלים לבחור עבורכם על פי תקציב מוגדר מראש מגוון שונה של מוצרים.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544