מוצרי פדיקור ומניקור  - מהמובילים בענף


אין היום אישה (וגם גברים רבים אגב) שלא עושים באופן קבוע מניקור או פדיקור. עולם המניקור אגב עבר בשנים האחרונות מהפכה אמתית. היום לא מדובר רק בסידור ציפורניים אלא בבנייה ובקישוט ציפורניים המאפשרות לכל אישה להתהדר בציפורניים ארוכות ומטופחות. 

טיפול מניקור מיועד לטפח את כפות הידיים בדגש על הציפורניים. המניקוריסטית מסירה עור יבש מסביב לציפורניים, משייפת ומטפחת אותן לצורה אותה אוהבים הלקוחות ולאחר מכן מורחים לק, מעסים את הידיים ומעשירים אותן בלחות. 
ידיים מטופחות של אישה דורשות שמני הזנה לציפורניים, מסיר קוטיקולה, קרם ידיים טיפולי ועוד מוצרים המסייעים לאישה העסוקה של העידן הזה לשמור גם על ידיים מטופחות. 
תחום הפדיקור הקוסמטי עוסק בטיפוח וסידור ציפורני הרגליים. הוא שם דגש על המראה. הטיפול נועד לנקות את כף הרגל מעור יבש, לעשות פילינג קציצת ציפורניים ואף מריחת לק.
פדיקור רפואי משמש לפתרון של בעיות שונות כמו: פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית ובעיות זיהומיות אחרות בכף הרגל. הוא לא עוסק רק בפן של הטיפוח אלא גם פותר בעיות שונות. 

 

שרונ'ס מעבדות מפתחת מוצרים לפדיקור ומניקור איכותיים


שרונ'ס מובילה את התחום בארץ, ומספקת מוצרי פדיקור ומניקור לקוסמטיקאיות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. היא מייצרת גם סדרות של מוצרי טיפול וטיפול במסגרת שם מותג אישי - PRIVATE LABLE. 
בשרונ'ס מעבדות מייצרים תכשירים לפדיקור קוסמטי ורפואי וכן פרא רפואי כמו: ערכת הפדיקור הפרא רפואית ללא סכין FIT MY FEET הפופלארית בקרב הפדיקוריסטיות ומכוני היופי. סדרות טיפוליות לכף רגל יבשה וסדוקה של ד"ר קליר. חמאת פילינג וסורבט מלחים של שרונ'ס . מותג הדגל: נוזל אקטיבי ציפורניים של ד"ר קליר שהפך להצלחה אדירה בתחום הטיפול בפטרת ציפורניים. 

אנו משווקים מוצרים אלה למניקוריסטים ופדיקוריסטים ברחבי הארץ. מוצרינו משווקים גם בפרפומריות, רשתות השיווק המובילות וקליניקות פרטיות. 
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544