מוצרי ספא

ספא הינו כינוי לטיפול במים על ידי טבילה במי מעיינות, באמבטיות או בבריכות מלאכותיות. כיום, אחד מסוגי הנופשונים הפופולאריים ביותר הם נופשי ספא, למטרות של בריאות, טיפוח העור ורוגע, כחלק מכל טרנד הבריאות שיש בשנים האחרונות. כדי לתת צורך לביקוש הרב לתחום בריאותי זה, מיוצרים לאחרונה גם מוצרי ספא שונים. הייחוד של מוצרי ספא אלו הוא שבדומה לטבילה במעיינות או בריכות מלאכותיות, מוצרי ספא שחברתינו מייצרת במעבדות החברה מספקים את כל היתרונות הבריאותיים הייחודיים במינימום מאמץ .

פריחה בתחום מוצרי ספא

טיפוח העור והגנה מפני נזקי השמש וזיהום האוויר תוך שימוש במגוון של מוצרי ספא הופך בשנים האחרונות להנאה של תענוג חושני ורוגע. אופנת הבריאות הזו הביאה לפריחה בתחום מוצרי הספא בהם ניתן להשתמש בבית, על בסיס יומיומי. כיום ניתן לראות שיש מוצרי ספא שונים במכוני יופי, בתי מלון, חנויות למתנות וכו'. אנו בחברת שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מעניקים לכם הזדמנות חד פעמית להתאהב במגוון מוצרי ספא איכותיים אותם אנו מייצרים. מוצרי ספא שונים אותם תוכלו למצוא בקטלוג שלנו בניהם שמנים, קרמים, סבונים, נרות, בשמים ועוד. אנו מייצרים מוצרי ספא טבעיים העשירים במינרלים מים המלח, ומפתחים מוצרי ספא מגוונים באופן שוטף. אנו מחזיקים כמות רבה של מוצרי ספא למגוון רחב של שימושים ומטרות וכמובן שאנו מקפידים להתעדכן במגמות העולמיות המתרחשות בעולם הטיפוח ותחום מוצרי ספא.

מוצרי ספא

מוצרי הספא של שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מייצרת סדרת מוצרי ספא איכותיים לטיפוח הגוף העשירה בחומרים מזינים, טבעיים וטהורים ביותר המשיבים לעור את נעוריו, ומשפרים את המרקם והמראה שלו. מוצרי הספא של שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מכילים מינרלים מרגיעים ועשירים בחומרים מזינים, תמציות צמחים ושמנים טבעיים. בנוסף לכך אנו בשרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מייצרים סדרות אמבט, מוצרי ספא, בישום, טיפוח עור הפנים וסדרות לגבר המשלבות טיפוח אינטנסיבי, מרקמים מענגים וניחוחות מטריפי חושים. כשניגשים לעולם הספא והבריאות, כדאי להשקיע במוצרים האיכותיים ביותר שיעניקו לגופכם את תחושת הנעורים שאבדה לו. מוצרי הטיפוח הנפלאים של שרונ'ס  מעבדות קוסמטיקה יעניקו לכם את כל זה ועוד.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544