מוצרי ים המלח - סוד הטיפוח שכבש את העולם בסערה! 

ניצול אוצרותיו הטבעיים של ים המלח הינו אבן דרך בעשיית הייצור של מוצרי הספא וסדרות הטיפוח.מוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה מישראל מקושרים מיידית עם ים המלח, בזכות המלחים, הבוץ השחור והמינרלים העשירים המופקים ממנו. מוצרים מישראל מנצלים את העושר במשאבים טבעיים הקיים במדינה ובזכותם מגיעים לחנויות וצרכנים ברחבי העולם.אנו שואפים לייצר את המוצרים המשובחים ביותר בעולם המבוססים על המינרלים של ים המלח וזאת תוך שימת דגש על עיצוב המוצר, מרקמו וסגולותיו הרפואיות.

עגלות מוצרי ים המלח וקוסמטיקה בחו"ל:


חברתינו מתחייבת למגוון הרחב ביותר הקיים בשוק מוצרי ים המלח ומוצרי הספא. ללא ספק ייצור המוצרים השם דגש על עיצוב המוצר, ניחוח מהפנט ומרקם מלטף, מעמיד אותנו כמובילים במוצרים לעגלות. אנו מבינים מהי חווית קניה של לקוח המסתובב במרכז קניות ונתקל בדוכני מכירה לקוסמטיקה מים המלח.
אנו מתאימים את המוצר בדיוק למה שהלקוח מבקש לראות. המומחיות שלנו הינה ייצור מוצרים המלווים בפרזנטציה שיווקית שתאפשר לכם למצות את כל הליך המכירה.
שירותי הייצור שלנו כוללים בין השאר עזרה באביזרי תצוגה והדרכה מעשית לצוות העובדים או מנהלי הדוכן להכרה מקיפה של כל מוצר ומוצר. כמו כן באפשרותינו לדאוג לכל הליכי השילוח והעמסת המטענים.שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה - ייצור מוצרי ים המלח


חברת שרונ'ס פועלת רבות במחקר ופיתוח מוצרים המכילים מינרלים מים המלח. מוצרינו זוכים להכרה בעולם כולו ובישראל בפרט. המוצרים מבוססים על מינרלים מים המלח בשילוב מרכיבים טבעיים וויטמינים לטיפוח העור, בין מגוון המוצרים תמצאו מלח ובוץ טבעי, מוצרי ספא לטיפוח עור הגוף, מוצרי שיער וסדרות לטיפוח הפנים. התקנים המחמירים שחברתינו מפוקחת על ידם, תעניק לכם שקט נפשי בכל הקשור לייצור התמרוקים על בסיס חומרים טהורים מים המלח  אשר נרכשים ממפעלי ים המלח ומספקים בעלי היתר מיוחד לשיווק חומרי גלם אלו.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544