מה הם מוצרי טיפוח ומה נכלל בהגדרה הזו?

מוצרי טיפוח הם למעשה כל המוצרים שנשים בעיקר אך גם גברים משתמשים בהם על מנת לטפח ולטפל בפניהם ובגופם. לרוב מוצרי טיפוח מתחלקים לכמה קבוצות. אנחנו יכולים לראות קבוצה אחת של מוצרי טיפוח עבור עור הפנים שם יש לנו קרמים, סרומים, קרם לילה, קרם עיניים, קרם ממצק, קרם אנטי אייג'ינג, קרם נגד קמטים או כתמים, קרם ממלא, פילינגים, מסיכות פנים, מסיכות בוץ, מגבונים מיוחדים לפנים, שמנים לפנים, חלב פנים, קרם לניקוי עמוק של הפנים, סרום יום או סרום לילה וכדומה. קבוצה אחרת של מוצרי טיפוח אנחנו רואים טיפוח של השיער שם יש לנו ג'לים למיניהם, מוצרי ווקס, קרמים אשר מעניקים לחות ונפח, קרם לשליטה בתלתלים מקורזלים, טיפות סיליקון, תמציות של שמן זרעי פשתן וכדומה, מסיכות הזנה לשיער, צבעים לשיער וקרמים משקמים לשיער צבוע, מרכך ושמפו מיוחדים לשיער פגום שצריך שיקום, מוסים ועוד. קבוצה שלישית ואחרונה של מוצרי טיפוח שאנחנו נתקלים בהם הם מוצרי טיפוח לגוף – עבור מטרות שונות. ישנם מוצרי טיפוח לגוף כמו קרם רגליים, פילינג לרגליים, קרם גוף, פילינג לגוף, קרם ידיים, שמן גוף, חמאות גוף, מלחים או אבקות מינרליים לשימוש באמבטיות, קרמים למניעה של סימני מתיחה ועוד מוצרי טיפוח רבים. אלו הראשיים ביניהם ואכן מוצרי טיפוח מתחלקים לשלושת קבוצות אלו וכל אחד חשוב מאוד שיהיה לו מוצרי טיפוח בסיסיים אפילו אם זה שניים שלושה מכל קטגוריה. כמובן כי ישנם גם מוצרי טיפוח עבור גברים שאז אנחנו מדברים על קרם גוף מיוחד לגברים, קרם ידיים לגברים, סבון רחצה מיוחד כמו גם שמפו מיוחד, סבון רחצה לפנים, פילינג פנים או פילינג גוף, קרם הכנה לקראת ריכוך העור לפני גילוח, קרם לאחר או בזמן הגילוח, אפטר שייב, מסיכות למיניהן ועוד.

מוצרי טיפוח

איך בוחרים מוצרי טיפוח איכותיים?

כאשר אנחנו מעוניינים לרכוש ולחפש מוצרי טיפוח איכותיים ראשית אנו חייבים לצאת מהבית בידיעה של מה שאנו מחפשים. חשוב בסביבה נייטרלית ואובייקטיבית בלי שלל המוצרים על המדף אשר קורצים לנו והמוכרים אשר משכנעים אותנו לקנות, ולבחור מה בדיוק חסר לנו ומה ישלים לנו את מה שאנחנו צריכים מבחינת מוצרי טיפוח בסיסיים. נוכל לדוגמא להחליט שאנחנו מעוניינים לשים דגש על מוצרי טיפוח לפנים למשל קרם יום, קרם לילה, סרום וקרם עיניים ולהסתפק בזה או שאנחנו מחליטים כי אנחנו מעוניינים לרכוש מוצרי טיפוח קצת מכל קבוצה לדוגמא – אנחנו זקוקים לשמן משקם לשיער, יחד עם קרם יום איכותי ופילינג לרגליים עם אבן שיוף. לא משנה איזו רשימה נרכיב לנו חשוב לדבוק בה ולא להתפתות לדברים שאנחנו לא צריכים. אם לא היינו צריכים את זה בבית אנחנו גם לא צריכים את זה עכשיו, כלום לא השתנה. כדי לבחור מוצרי טיפוח איכותיים חשוב מאוד לדעת כי אנחנו סומכים על החברה שממנה אנחנו קונים ורצוי להמשיך ולהישאר עם אותה חברה שאנחנו מכירים כבר מוצר אחד או שניים מהעבר ויודעים כי הוא היה טוב וטיפל בעור שלנו בצורה טובה שלא הזיקה לו.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה, ייצור תמרוקים ובשמים – מוצרי טיפוח איכותיים

שרונס  מעבדות קוסמטיקה הינה חברה מובילה מבין יצרניות מוצרי טיפוח לגוף ולפנים בישראל. לחברה ניסיון וידע רב שהפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה אף בפיתוח מוצרי טיפוח איכותיים למגזר הפרטי כדוגמת מוצרי ספא ולמגזר העסקי והמקצועי העושה שימוש במוצרי הטיפוח במכוני היופי ובקרב המטפלים המקצועיים. לשרונ'ס  מעבדות קוסמטיקה יכולות ייצור מגוונות המאפשרות לה לפתח מוצרי ספא, מוצרי טיפוח לגוף, מוצרי פנים וקוסמטיקה מקצועית באיכויות גבוהות ובתהליכי בקרה מוקפדים ביותר.

מוצרי טיפוח
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544