יצור תמרוקים ובשמים

חברת שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מתמחה בייצור תמרוקים ובשמים למגוון רחב של לקוחות עסקיים, מסחריים ופרטיים. מעבדות שרונ'ס קוסמטיקה מעניקות את כל הפתרונות של פיתוח וייצור תמרוקים ובשמים על ידי צוות כימאים מקצועים ומנוסים ומכונות יצור משוכללות המאפשרות לתת את המענה האידיאלי ביותר לכל צורכי לקוחותיה. מאז שנת 2004 פועלת שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה בפיתוח ויצור של מגוון מוצרי תמרוקים ובשמים, הן בסדרות של פיתוח ויצור מותג אישי, מוצרים לחברות מסחריות, מוצרים לבתי מלון, צימרים ועוד.

מחלקת פיתוח ויצור

במעבדות שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה תוכלו למצוא את מחלקות הפיתוח והייצור המתקדמות והמקצועיות ביותר, אשר מאפשרות לכם ליהנות מתהליך של פיתוח ייחודי של תמרוקים ובשמים, בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם. צוות הכימאים של החברה מלווה את לקוחותיו משלב הרעיון ועד לשלב הפיתוח והיצור, על מנת להעניק את המוצר הטוב ביותר. חומרי הגלם של המוצרים מושתתים על מוצרים טבעיים, הידועים כחומר הטוב ביותר לטיפוח העור והגוף. כמובן, שתוכלו להתאים לכם את תמציות הריח המגוונות בהתאם להעדפות שלכם ולצרכים שלכם. תהליך הייצור במעבדות שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה נעשה באמצעים המתקדמים ביותר ועל ידי מכונות אוטומטיות, המאפשרות מילוי סטרילי של המוצר ואריזה איכותית. לאחר סיום האריזה מוטבעים תאריכי הייצור והתפוגה של המוצר. כל תהליכי הפיתוח והייצור עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר, בכדי לספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים במיוחד.

יצור תמרוקים ובשמים

מחלקת עיצוב מוצרים

כמובן שלעיצוב הסופי של המוצר ישנה חשיבות רבה בשיווקו ובמכירתו, על כן, בשרונ'ס מעבדות קוסמטיקה תוכלו ליהנות מליווי של עיצוב המוצר, הן מבחינת האריזה, שפורפרות, קופסאות, כיתוב, עיצוב ולייבלים. הניסיון רב השנים מאפשר לחברה להעניק לכם את עיצוב המוצר הטוב ביותר, העונה גם על צורכי השימוש וגם על צורכי השיווק.

סדרות מוצרי תמרוקים ובשמים

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מפתחת ומיצרת מגוון רחב של סדרות מוצרים, המבוססים על התמציות והתרכובות הייחודיות לה. מבין המוצרים תוכלו למצוא: מוצרי טיפוח טבעיים, מוצרי טיפוח אורגניים, מוצרי טיפוח מים המלח, מוצרי אנטי איג'ינג, מוצרי שיזוף, תכשירים ותרכובות לטיפול וטיפוח העור, תכשירים ותרכובות לטיפול וטיפוח השיער.

בשמים

בשרונ'ס  מעבדות קוסמטיקה תוכלו ליהנות מליווי אישי ומקצועי המספק את כלל השירותים תחת קורת גג אחת, החל מפיתוח, עיצוב וייצור של המוצר ועד לשלבי האריזה. בקרת האיכות של  שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה עומדת בתקנים ובסטנדרטים המחמירים ביותר, בכדי להבטיח לכם מוצר איכותי, התואם את הצרכים שלכם

יצור תמרוקים ובשמים
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544