מהו ייצור סבונים?

ייצור סבונים הוא תחום אשר רבים מעוניינים להיכנס אליו היום ולמרות שאנחנו רואים כיום בשוק כמה חברות ראשיות אשר מובילות בתחום של ייצור סבונים, אין ספק כי התחום משתרע ומתפשט ועוד אנשים מעוניינים לחבור אל ענף ייצור הסבונים. כיום חברות רבות מבצעות ייצור סבונים על מנת לקדם את הרעיון של קוסמטיקה טבעית ולהראות כי סבונים אינם חייבים להיות אך ורק מן המכולת או מרשתות וחנויות הפארם השונות אלא גם בייצור מדויק, מושקע, איכותי ומובחר של קוסמטיקה טבעית, ככה אותן חברות מחליטות להשקיע את כספן ומרצן בעשיית ייצור סבונים טבעיים ומקסימים מכל מיני פרחים או צמחים. אפשר לבצע ייצור סבונים מפרחים וצמחים כל שהם כאשר החברה לומדת על הסגולות והתכונות הרבות של כל פרח וצמח וכאשר מבצעים ממנו ייצור סבונים ומפיקים ממנו מוצר סופי חשוב מאוד לרשום על האריזה מאילו חומרים הופקו אותם סבונים – מה התכונות של אותם חומרים טבעיים וכיצד זה יכול ועלול להשפיע עליהם לטובה או לרעה. חשוב מאוד ליידע את הלקוח בתהליך ייצור סבונים ממה הם מופקים, שכן אם לדוגמא הסבון שהוא כעת מסתכל עליו מיוצר מלבנדר, ואותו לקוח אלרגי לריח או לצמח, כך תוכל להימנע אי נעימות וחוסר נוחות ללקוח, ולכן הוא ידע לפנות בכיוון אחר.

 

איך אנחנו בוחרים סבונים אשר עברו ייצור סבונים איכותי לטעמנו?

כאשר אנחנו מחליטים שאנחנו לא מעוניינים להסתפק אך ורק בסבונים רגילים ופשוטים מן המכולת או רשתות הפארם אנחנו יכולים להחליט לגשת אל חנויות קוסמטיקה או חנויות טבע אשר מתמקצעות אף ורק בתהליך ייצור סבונים או ייבוא של סבונים מחברות יצרניות אחרות. אותן חנויות לרוב מחזיקות מוכרים אשר יש להם ידע בסיסי בחומרים שהם מוכרים ובמוצרים שלהם וככה אפשר להתעניין ולשאול. המוכרים יוכלו לספר לנו על תהליך ייצור סבונים שמתרחש אצלם בחברה או בחברה שממנה הם מייבאים לחילופין ולאחר מכן ישאלו אותנו שאלות שיוכלו לכוון אותנו ואותם אל הטעם והסגנון שלנו לדוגמא האם אנחנו אוהבים ריחות חמוצים, חריפים, מתוקים, חלשים או חזקים וככה נדע בדיוק אילו סבונים שעברו תהליך ייצור סבונים טבעיים אנחנו מעוניינים לרכוש מאותה החנות והחברה. כאשר נגיע הביתה ננסה את אותם סבונים אשר עברו תהליך ייצור סבונים טבעיים ונוכל לראות האם המוצר אכן נועם לנו וכיף לנו להשתמש בו ונוכל לדעת בדיוק מה מוצר זה הכיל, כדי להמשיך ולרכוש את אותו מוצר שוב ושוב כאשר יגמר. כמובן כי אפשרי לגוון ולנסות דברים אחרים אך חשוב לדעת כי המוצרים של אותה החברה טובים עבורנו ועבור הגוף שלנו וכנראה תהליך ייצור סבונים אצלם מתרחש בצורה שמתאימה והולמת את הגוף שלנו ואת הטעם האישי שלנו.

 

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה - ייצור סבונים טבעיים, קשיחים ונוזליים.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה הינה חברה לייצור סבונים. הידע והניסיון הצבורים בחברה הפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה בייצור כל סוגי הסבונים: יצור סבונים טבעיים משמן זית, ייצור סבונים נוזליים, ייצור סבונים בצורות שונות. לשרונ'ס  מעבדות קוסמטיקה יכולות ייצור מגוונות המאפשרות לה לפתח מוצרי ספא, אשר חלק נכבד מהם מתמקד בסבונים האהובים על כולנו.

שקיות ממותגות לעסק
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544