מהו תהליך ייצור קוסמטיקה ?

כאשר אנו אומרים ייצור קוסמטיקה, אנחנו מתכוונים למעשה לכל המוצרים, הכלים, המכשירים והעזרים כמו גם החומרים של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח. אין ספק כי מדובר במכלול ענק של דברים שאי אפשר למנות את כולם בבת אחת, אבל, בהחלט אפשר לנסות לחלק את זה לקבוצות. כאשר אנחנו מסתכלים על מוצרים אשר בתהליך של ייצור קוסמטיקה אפשר לראות קבוצה ראשונה של ייצור קוסמטיקה רגילה כלומר מוצרים רגילים אשר עוברים תהליכים כימיים כאלה ואחרים, אנחנו רואים קבוצה שנייה של ייצור קוסמטיקה טבעית כלומר מוצרים אשר אינם עברו תהליכים כימיים כל שהם אלא טבעיים לחלוטין ומופקים מצמחים ופרחים ומתבססים אך ורק על הסגולות הטבעיות של אותם פרחים או צמחים. קבוצה שלישית היא קבוצה של ייצור קוסמטיקה של מוצרים אורגניים אשר מיוצרים בצורה אורגנית לחלוטין ללא שום התערבות או עיבוד גם של הצמחים או הפרחים מהם מבצעים ייצור קוסמטיקה של המוצרים. כך או כך המוצרים הללו עוברים תהליכים של ייצור קוסמטיקה במפעלים שהם למעשה פס ייצור עבור חברה מסוימת שהיא הספק אשר מספק לחנויות, רשתות הפארם, קוסמטיקאיות, מרכזים קוסמטיים או ישירות אל הצרכן . כמובן ישנם גם מצבים בהם החברה או הספק לצורך העניין הם למעשה גם המפעל המייצר את מוצרי הקוסמטיקה ולמעשה כך ישנן חברות אשר בוחרות לייצר עבור עצמן והן גם הספק וגם המפעל המייצר יחדיו.

 

מדוע ייצור קוסמטיקה כל כך חשוב שיהיה דייקני?

ייצור קוסמטיקה הוא חשוב מאוד וחייב שיהיה מוקפד ומאוד דייקני שכן במוצרים אשר אנחנו בסופו של דבר מניחים על פנינו וגופנו אין מקום לטעויות. חייבים להבין כי קוסמטיקה היא אחד הדברים החשובים בדיוק כמו רפואה או רקיחת תרופות – ייצור קוסמטיקה הוא מצב שבו רוקחים כמה וכמה חומרים ביחד אפילו במקרה של ייצור קוסמטיקה טבעית – ואז הצרכן מניח את זה על פניו או על גופו או אפילו מבצע עם זה שימושים פולשניים כמו פילינג ולכן אין ספק כי המפעל המייצר ומפעיל ייצור קוסמטיקה חייב להיות מפוקח ומבוקר בעל תקנים גבוהים ביותר ועומד בכל הסטנדרטים האפשריים אשר נדרשים ממנו ואף יותר מזה. כשחברה או ספק במידה והיא איננה מייצרת עבור עצמה מעוניינת במפעל אשר ייצר עבורה ייצור קוסמטיקה היא יכולה לבחור בין כמה וכמה מפעלים שהיא אולי שמעה על המוניטין שלהם או שיש לה המלצות וחוות דעת שהיא יודעת כי הוא מפעל איכותי וטוב ויכולה לבקש כי אותו מפעל ייצר עבורם באופן בלעדי קו מוצרים מסוים של ייצור קוסמטיקה, הספק כמובן ישווק את זה ויספק את זה הלאה אל גורמים כמו קוסמטיקאיות פרטיות, מרכזים קוסמטיים כאלה ואחרים, וחנויות טבע או חנויות בכלל ורשתות הפארם השונות.

ייצור קוסמטיקה

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה – מעבדה לייצור קוסמטיקה ופיתוח קו מוצרים אישי

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה הינה חברה לייצור קוסמטיקה שהפכה בשנים האחרונות למובילה מבין יצרניות מוצרי טיפוח לגוף ולפנים בישראל. לחברה מגוון רחב של פורמולות ייחודיות, התמחות מיוחדת בייצור ופיתוח פרייבט לייבל החל מבחירת המוצר ועד קבלת רישיון משרד הבריאות. הידע והניסיון הצבורים בחברה הפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה אף בייצור קוסמטיקה מקצועית המשווקת למגזר העסקי והמקצועי העושה שימוש במוצרי הטיפוח במכוני היופי ובקרב המטפלים המקצועיים. לשרונ'ס מעבדות קוסמטיקה יכולות ייצור מגוונות המאפשרות לה לפתח מוצרי ספא, מוצרי טיפוח לגוף, מוצרי פנים וקוסמטיקה מקצועית באיכויות גבוהות ובתהליכי בקרה קפדניים ביותר.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544