ספא הינו כינוי לטיפול במים על ידי טבילה במי מעיינות, באמבטיות או בבריכות מלאכותיות.

כיום, אחד מסוגי הנופשונים הפופולאריים ביותר הם נופשי ספא, למטרות של בריאות, טיפוח העור ורוגע, כחלק מכל טרנד הבריאות שיש בשנים האחרונות. כדי לתת צורך לביקוש הרב לתחום בריאותי זה, מיוצרים לאחרונה גם מוצרי ספא שונים. הייחוד של מוצרי ספא אלו הוא שבדומה לטבילה במעיינות או בריכות מלאכותיות, מוצרי הספא שיש בשרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מספקים את כל היתרונות הבריאותיים הייחודיים במינימום מאמץ .

טיפוח העור והגנה מפני נזקי השמש וזיהום האוויר

שימוש במגוון של מוצרי ספא הופך בשנים האחרונות להנאה של תענוג חושני ורוגע. אופנת הבריאות הזו הביאה לפריחה בתחום מוצרי ספא בהם אפשר להשתמש בבית, על בסיס יומיומי. כיום ניתן לראות שיש מוצרי ספא שונים במכוני יופי, בתי מלון, חנויות למתנות וכו'. אנו בחברת שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מעניקים לכם הזדמנות להתאהב במגוון מוצרי ספא איכותיים אותם אנו מייצרים. מוצרי ספא שונים אותם תוכלו למצוא בקטלוג שלנו שיש אשר בניהם שמנים, קרמים, סבונים, נרות, בשמים ועוד.

מוצרי ספא

אנו מיצרים מוצרי ספא טבעיים עשירים במינרלים מים המלח

אנו מפתחים מוצרי ספא מגוונים באופן שוטף. אנו מחזיקים כמות רבה של מוצרי ספא למגוון רחב של שימושים ומטרות וכמובן שאנו מקפידים להתעדכן במגמות העולמיות המתרחשות בעולם הטיפוח ותחום מוצרי ספא.

שרונ'ס  מעבדות קוסמטיקה מייצרת סדרת מוצרי ספא

אנו מייצרים סדרת מוצרי ספא איכותיים לטיפוח הגוף העשירה בחומרים מזינים, טבעיים וטהורים ביותר המשיבים לעור את נעוריו, ומשפרים את המרקם והמראה שלו. מוצרי הספא של שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מכילים מינרלים מרגיעים ועשירים בחומרים מזינים, תמציות צמחים ושמנים טבעיים. בנוסף לכך אנו בשרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מייצרים סדרות אמבט, מוצרי ספא, בישום, טיפוח עור הפנים וסדרות לגבר המשלבות טיפוח אינטנסיבי, מרקמים מענגים וניחוחות מטריפי חושים. כשניגשים לעולם הספא והבריאות, כדאי להשקיע במוצרים האיכותיים ביותר שיעניקו לגופכם את תחושת הנעורים שאבדה לו. מוצרי הטיפוח הנפלאים של שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה יעניקו לכם את כל זה ועוד.

מוצרי ספא
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544