ייצור בשמים – מימי קדם ועד ימנו אנו בישראל

כבר בימי התנ"ך ארץ ישראל היוותה מוקד מפתח של ייצור בשמים. הבשמים אשר יוצרו בעת העתיקה השתמשו בפלאי הטבע השונים לטובת יצור ריח אשר היה שמור לאדונים ומלכים. כיום, בזמננו שלנו תעשיית יצור הבשמים הפכה להיות מדבר יוקרתי, לדבר זול ותעשייתי ולא איכותי. הבשמים הינם מהונדסים סינטטית ואבדה הייחודיות אשר הייתה כה גדולה בעבר. כיום קיימות חברות מעטות, אף עד כמעט לא נספרות, אשר יוכלו להעניק לכם את החוויה שפעם הייתה שמורה למלכים ולאדונים ולייצר עבורכם את הבושם המושלם. אך ייצור ריחות לא נגמר רק בבושם, אלא קיים מגוון שלם של מוצרים אשר גם הם משתמשים בריחות כגון: שמן בושם, מבשם על בסיס שמן משי, מבשמים, דאודורנט ואפטרשייב.

ייצור בשמים

כוחו של הטבע

אחת מחברות אלו ממוקמת בארץ ועושה שימוש בכוחו של הטבע והמסורת אשר קיימים בארץ כדי להעניק לכם את חוויה זו. כמו כן, חברה זו, פרט לכך שהיא תעניק לכם את הריח המושלם והבטחה לייצור איכותי, היא תעניק לכם את ההבטחה כי הבשמים שלה הינם טבעיים במאת האחוזים, לא נוסו על בעלי חיים וכי הבקבוקים והשפופרות בהן היא משתמשת הינם ניתנים למחזור. תהליך ייצור בשמים הינו תהליך סינרגי בין הלקוח לביננו. תהליך אשר יבטא את ערכי הלקוח ויביא אותו לתוצאה אשר אליה הוא כיוון ואף יותר מכך וכמו כן תהליך אשר יאפשר לנו להפגין את ידיעתנו בתחום הבשמים ולתת את התוצאה האיכותית ביותר, לא רק מבחינת הריח אלא מבחינת השימוש כולו.

חוויה מושלמת

חברת שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה, אשר הוקמה בשנת 2004 בראשון לציון, היא החברה, אשר תעניק לכם את החוויה והאווירה המושלמת וזאת באמצעות ניחוחות משכרים. חברתינו הינה חברה דינאמית בעלת קו מוצרים איכותי למגוון לקוחות גדול, אשר בתוכם ניתן למנות חברות מותג, מלונות, צימרים ומכוני יופי וספא. חברתנו נודעה בזכות ריחות הבישום אותם אנו מייצרים ודואגת לאפיין כל סדרת טיפוח ושיער לפי הריח שתואם לה. החל מכך שחברתינו שמה לעצמה למטרה לייצא את מוצרי ים המלח בניחוחות לא שגרתיים, אותם מוצרים אשר מכילים את המינרלים המיוחדים ומגיעים מים המלח ומעניקים תוצאה מושלמת וכל זאת בשילוב הריחות הנירקחים במסגרת יצור הבשמים הייחודיים רק לנו ומאפיינים בצורה מיטבית את סדרות אלה ושאר סדרות הקוסמטיקה, הטיפוח והשיער .

ייצור בשמים
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544