טיפים לעור פנים צעירות

יש דרכים רבות כדי לשמור על עור פנים צעיר ובריא. בשנים האחרונות הולך ותופס מקום חשוב בתחום הקוסמטיקה הנושא של חומרים טבעיים. בישראל אפשר למצוא מוצרי קוסמטיקה מקומיים העשויים משמן עץ הזית, אך לפני הכל המקור הטבעי, הבריא והכל כך ישראלי הוא כמובן מוצרים מים המלח. ים המלח נחשב לאתר בריאות שאנשים באים אליו מכל העולם. הבוץ של ים המלח, המלחים המיוחדים שבו, השמנים והמינרלים הטבעיים מקנים למוצרי ים המלח מקום של כבוד במוצרי קוסמטיקה טבעיים ואיכותיים. לכן, הם מומלצים ביותר כדי לשמור על עור פנים צעירות ומראה בריא וקורן של עור הפנים והגוף.

טיפים לטיפוח עור הפנים

מסכות בוץ, סבונים ופילינג

אחד מהמוצרים האיכותיים והייחודיים של מוצרי ים המלח הוא מסכת בוץ לגוף ומסכת בוץ לפנים. מסכות אלו מכילות מינרלים מים המלח, שמנים טבעיים, וויטמינים. המסכה ממריצה את העור, מחטאת אותו ומעניקה לו מראה בריא וקורן. זוהי מסכה מומלצת לשמירה על עור הפנים צעיר ונקי. גם הסבונים של ים המלח עוזרים לנקות את העור. אך הם מיועדים לעור הגוף ולא לפנים. יש סבונים מינרלים ויש סבונים המבוססים על בוץ שחור מים המלח. סבונים אלה מנקים את העור מבלי לגרום לייבושו והם מתאימים לכל סוגי העור. כמו כן מומלץ להשתמש בפילינג מים המלח. יש פילינג גוף העשוי מלחים ושמנים טבעיים ולצדו פילינג עדין לפנים. הפילינג מסייע להסרת תאים מתים וריכוך העור. ותואם לשיקומו כדי להעניק לו מראה בריא וקורן.

קרם עיניים, קרם לילה ומי פנים

אחד מהחלקים העדינים ביותר בעור הפנים הוא העור העדין שתחת העיניים. עור זה דורש הזנה מיוחדת ולכן מומלץ להשתמש בקרם עינים ים המלח המזין אותו ומפחית נפיחות וכתמים כהים. כל טיפול קוסמטי חשוב להשלים בקרם לילה לפנים. קרם זה מתאים במיוחד לעור רגיש או יבש הזקוק להזנה מיוחדת בשעת השינה. הוא מזין את העור ומונע הופעת קמטים. כדי לשמור על עור פנים צעיר ובריא חשוב לשמור על נקיון הפנים. זאת נעשה על ידי מי פנים. חשוב להבדיל בין מי פנים לעור יבש ורגיל לבין מי פנים לעור שמן. גם הם מנקים את עור הפנים בעדינות מבלי ליבשו ומותירים אותו נקי ורענן, מוכן להנחת קרם פנים יום או לילה. לעומתם מי פנים לעור שמן מפחית את הנקבוביות והברק השומני של העור ומאזן את החומציות שלו. מוצרי ים המלח הם מוצרים טבעיים המספקים מוצרי קוסמטיקה כדי לטפח את עור הפנים והגוף ולהעניק להם מראה קורן ובריא.

טיפים לטיפוח עור הפנים
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544