טיפוח לגבר בעידן החדש


פעם גברים היו מסתפקים במי קולון, מריחת ברילנטין על השיער וזהו. היום זה עידן אחר. הגברים של היום רוצים להיות מטופחים ולהיראות טוב, ממש כמו שנשים רוצות. זה מעיד על המודעות העצמית שלהם. אין שום סיבה שגברים יזניחו את עור הפנים או הגוף שלהם, וייראו מוזנחים. גברים שיש להם מודעות עצמית הולכים היום לטיפולי פנים, מסירים שיער. יודעים יפה מאוד למרוח קרם גוף אחרי מקלחת ולהריח טוב.
אפשר לומר שלפחות בתחום של טיפוח עצמי, יש היום שוויון בין המינים. גברים וגם נשים יכולים למצוא את עצמם אצל אותה קוסמטיקאית, כדי לטפל בשחורים, לעשות מסיכה לפנים ולהשקיע בשיער ובגוף שלהם.
 

טיפוח עצמי גם לגבר


המאצ'ו הישראלי הוא כבר מזמן לא מאצ'ו מוזנח, אלא כזה שמבין ויודע שנשים הולכות שבי אחרי ריח טוב והיגיינה. גבר שמטפח את עצמו נראה הרבה יותר אסתטי ונעים לעין. נשים אוהבות את זה ומעודדות את זה. 
עור פנים של גבר מאבד מהאלסטיות שלו ממש כמו עור של אישה. גם הם זקוקים למוצרים משקמים ומטפחים. גם הם הולכים היום לעשות ניתוחים אסתטיים ובצדק. מה שנכון לאישה מבחינת טיפוח והשקעה קוסמטית ואסתטית, נכון גם לגבר.
המטרוסקסואל החדש מטפח את עצמו, שומר על העור שלו וצורך מוצרי טיפוח המיועדים לגברים. גברים היום מבין , ממש כמו שכל אישה מבינה שתהליכים של הזדקנות עוברים על כולם. גם גברים רוצים להחליק ולטשטש קמטים, לשים קרם לחות על הפנים ולשמור על עצמם. גם הם רוצים להיראות טוב, וזה לחלוטין לא סותר את הגבריות שלהם. להיפך- זה מעיד על מודעות עצמית גבוהה, ראש פתוח וביטחון עצמי.
 

שרונ'ס- מובילה בפיתוח מוצרי טיפוח וטיפול לגבר.


שרונ'ס הנה בין החברות הוותיקות והמובילות בארץ בייצור מוצרי טיפול וטיפוח לגבר לפנים ולגוף כמו מוצרי בישום,  כדוגמת קרם גוף, קרם פנים, מסיכות, מוצרי הסרת שיער, מוצרי שיער לגבר כדוגמת שמן לזקנים, קרם עיצוב ושמפו לזקן ועוד. חברתינו מייצרת מוצרים אלה במסגרת שמות מותג אישי -  PRIVATE LABLE.

שרונ'ס הנו מפעל ומעבדה בעלי שם ומוניטין, המובילים בייצור מוצרי טיפוח וטיפול לגבר ומוצרי קוסמטיקה וספא המשווקים בכל רשתות השיווק המובילות, בקרב קוסמטיקאיות ואנשי מקצוע.
כל מוצרי החברה מיוצרים תחת פיקוח ובקרה מחמירים, מחומרי הגלם הכי איכותיים בעולם. מוצרי  החברה מבוקשים מאוד בשוק הישראלי ומייצרת גם לחברות בינלאומיות.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544