מראה שיער בריא - החלק החשוב בשיגרת הטיפוח! 

 

השיער לא מחמיא?

טיפוח השיער הוא מחויב המציאות. אם אנו מתגוררים בערים הגדולות, אנו חשופים לזיהום אוויר, פליטת רעלים ועוד. השיער שלנו משלם מחיר כבד ואנו נראה זאת בצורה של יובש, מראה חסר ברק, קצוות מפוצלים ובמקרים אף גרועים יותר נסבול מנשירה ומדילול השיער לכך יתלוו גירויים בקרקפת, קשקשת ועוד. הקיץ הישראלי הלוהט, גם הוא מותיר אותנו חשופים לקרינת השמש המסוכנת. זו מהווה גורם בלתי נפרד כאחד מנזקי השיער.
ממחקרים שנעשו לאחרונה עלה, כי זיהום האוויר לא פוגע רק בבריאות אלא גם בשיער. על מנת לקבל מראה שיער בריא אתם חייבים להכניס לשיגרת הטיפוח היומיומית שלכם גם את נושא הטיפול בשיער ולא רק בפנים ובגוף.

שמירה על שיער בריא ויפה כיצד?

תעשיית השיער הינה מבין הגדולות והמגוונות בענף היופי,שפע המוצרים בהחלט ניכר על מדפי הפארמים ומעצבי השיער ולא תמיד אתם יודעים מה לבחור ומה נכון עבורכם. כמפתחי פורמולציות למוצרי שיער אנו יודעים בוודאות לומר שחייבת להיות סינרגיה מושלמת בין השימוש בתכשירי שיער לבין תזונה נכונה ושתיית מים מרובה. אין שום מוצר פלא שיהפוך שיער פגום לשיר בריא מבלי שתטפלו בו "גם מבפנים וגם מבחוץ".
יש מה לעשות. אנו בשרונ'ס מודעים לתוצאות של זיהום האוויר,קרינת השמש וטיפולי כימיה רבים ששיערך עובר ודואגים לשיער שלכם בסדרות של תכשירי שיער שישמרו עליהם מפני הקרינה החזקה ויחזירו למראה שיער, את החיות הבריאות והברק.

מחקר ופיתוח זה סוד ההצלחה

חברת שרונ'ס מתמחה בפיתוח של מוצרי שיער, אשר מבוססים על חומרים טבעיים וביו-אקטיביים. הפורמולות הייחודיות אותם רוקחים בחברה עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ונעשות תוך התאמה אישית לצורכי הלקוח, על מנת לספק את המוצר הטוב ביותר והייחודי ביותר, אשר יוכל לענות על כלל צורכי טיפוח השיער ושימור השיער.  ישנה חשיבות רבה לתרכובות, כמו גם, לנראות וליצור הסופי של המוצר. הכימאים של חברתינו עוסקים בפיתוח ובשילוב של חומרי הגלם הטובים ביותר, על מנת להבטיח לכם מוצר איכותי ומנצח.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה - ייצור מוצרי טיפוח ושיקום לשיער

חברת שרונ'ס מתמחה בפיתוח ויצור של מגוון מוצרי שיער בעבור קשת רחבה של לקוחות, הן במגזר העסקי, המסחרי והפרטי. כל מוצרי השיער פרי שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה נרקחות על ידי מיטב הכימאים העושים שימוש לרוב בחומרי גלם טבעיים, הידועים כמטפחים ומשמרים את טיב השיער ובחומרי גלם של מיטב החברות המובילות באירופה ובארה"ב.במחלקת הפיתוח של שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה אתם מוזמנים להנות מליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך ובעיקר כאשר מדובר בפיתוח ויצור מוצרי שיער של קו מוצרים אישי (private label) לצרכים שונים, החל מסדרת מוצרים אישית (מותג פרטי) למעצב השיער, מוצרי שיער לחברות השיער ועוד.

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544