טיפוח הגוף והפנים - היגיינה בסיסית! 


כולנו חשופים לפליטת רעלים

טיפוח הגוף והפנים הוא מחויב המציאות. אם אנו מתגוררים בערים הגדולות, אנו חשופים לזיהום אוויר, פליטת רעלים ועוד. עור הפנים והגוף שלנו משלמים מחיר כבד ואנו נראה זאת בצורה של יובש, קמטים, כתמים ועוד.
ממחקרים שנעשו לאחרונה עלה, כי זיהום האוויר לא פוגע רק בבריאות אלא גם בעור שלנו. הוא גורם להופעת כתמי זקנה וקמטים. פליטות של גז רעיל ממכוניות עלולים לגרום לסתימה של הנקבוביות בעור, דלקת עור כמו "אקנה" ועוד.

הקיץ - הגורם מספר אחד להזדקנות העור

הקיץ הישראלי הלוהט, גם הוא מותיר אותנו חשופים לקרינת השמש המסוכנת. זו מהווה 80% מהמקרים של הזדקנות עור מוקדמת. היא גורמת לקמטים, פיגמנטציה, פריחה, כתמי שמש, כוויות ועוד.
יש מה לעשות. אנו בשרונ'ס מודעים לתוצאות של קרינת השמש ודואגים לעור שלכם בסדרות של תכשירי קוסמטיקה שישמרו עליהם מפני הקרינה החזקה ויחזירו לעור הפנים והגוף, את החיות הבריאות והברק.

זיעה מייצרת חיידקים

גם זיעה גורמת להתפתחות בעיות עור. לכן חשוב מאוד לרכוש תכשירים לניקוי העור גם של הפנים וגם של הגוף כדי למנוע התפתחות של חיידקים ומכאן גם קומדונים ועוד.
המזון המתועש שאנו אוכלים, מחסיר מהעור שלנו רכיבים חשובים. עור זקוק לקולגן, אלסטיות וחמצן. בסביבה רעילה, חמה ומזיעה אנו חייבים לספק לו את זה באופן חיצוני. בסביבה בה הוא מזדהם, אנחנו חייבים לנקות אותו.
טיפוח הגוף והפנים, זו חובה הגיינית עבור כל אחד ואחת שמודע לנזקים הקיימים סביבנו.  
שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מייצרת תכשירים ומוצרי קוסמטיקה עבור החברות המובילות בארץ, קוסמטיקאיות ואנשי מקצוע בתחום העור.

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה - ייצור מוצרי טיפוח איכותיים

שרונס מעבדות קוסמטיקה הינה חברה מובילה מבין יצרניות מוצרי טיפוח לגוף ולפנים בישראל. לחברה ניסיון וידע רב שהפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה אף בפיתוח מוצרי טיפוח איכותיים למגזר הפרטי הנמכרים ברשתות השיווק, פרפומריות ומכוני יופי ולמגזר העסקי והמקצועי העושה שימוש במוצרי הטיפוח כחלק מחומרי הטיפול במכוני היופי ובקרב המטפלים המקצועיים. לשרונ'ס יכולות ייצור מגוונות המאפשרות לה לפתח מוצרי ספא, מוצרי טיפוח לגוף, מוצרי פנים וקוסמטיקה מקצועית באיכויות גבוהות ובתהליכי בקרה מוקפדים ביותר.
שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה מייצרת תכשירים ומוצרי קוסמטיקה עבור החברות המובילות בארץ, קוסמטיקאיות ואנשי מקצוע בתחום העור.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544