ייצור בשמים ותמציות  - מגוון אדיר ואיכות בלתי מתפשרת

ייצור בשמים היה בעבר הרחוק אחת מהאמנויות הסודיות והמופלאות של התרבות הים-תיכונית, לרבות זו של ארץ ישראל הקדומה. כיום נשתנו הדברים ומרבית הניחוחות מופקים ללא הילה ומיסתורין,
אלא ממוצרים פטרוכימיים של המדע. חברתינו מפתחת מבשמים שונים על בסיס אלכוהול, שמנים טבעיים ורוקחת אותם גם בעבור מוצרי הספא ושאר התמרוקים אותם אנו מייצרים.נוכל לייצר עבורכם כמעט כל ריח שתרצו שישאיר את הסובבים אתכם מהופנטים. כחלק מתהליכי הייצור אותם אנו מקיימים נוכל להעניק לכם אפשרות להחליט איזה ריח תרצו לדוגמא את הקרם גוף שלכם.
הבשמים שלנו מתהדרים באריזות מעוצבות להפליא, בגימור איטלקי ובניחוחות צרפתיים. הבשמים שלנו ידועים בתכונות של עמידות לאורך זמן מירבי, ללא הכתמת הבגד וללא תופעות אלרגניות.
 

 מוצרי הבישום שלנו כוללים בין השאר:1. שמני בושם Perfume Oil
2. מבשמים לגוף ע"ב שמן משי Perfume Oil Mist
3. מבשמים מרעננים לגוף Body Mist
4. בשמים אלכוהוליים Perfumes & Eou De Toilete
5. דאורדורנטים Deodorant
6. אפטר-שייב After Shave
7. בשמים לכלבים וחתולים.
 

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה - רקיחת בשמים לפי איפיון ודרישהחברתינו עושה שימוש בכוחו של הטבע והמסורת אשר קיימים בארץ ובעולם בכלל כדי להעניק לכם את חוויה זו. פרט לכך היא תעניק לכם את הריח המושלם והבטחה לייצור איכותי, הבטחה כי הבשמים שלנו הינם נרקחים לפי דרישת הלקוח ומאפיינים את צרכיו וזאת בדיוק מירבי, תמציות הריח שלנו לא נוסו על בעלי חיים. תהליך ייצור בשמים הינו תהליך סינרגי בין הלקוח לביננו. תהליך אשר יבטא את ערכי הלקוח ויביא אותו לתוצאה אשר אליה הוא כיוון ואף יותר מכך תהליך אשר יאפשר לנו להפגין את ידיעתנו בתחום הבשמים ולתת את התוצאה האיכותית ביותר, לא רק מבחינת הריח אלא מבחינת ההתאמה למוצר המסויים. במסגרת ייצור הבשמים אנו יכולים לייצר בשמים גם היפואלרגניים המיועדים למוצרי פנים, מוצרי תינוקות ואף לטרנד חדש של ייצור בשמים לבעלי חיים כדוגמת כלבים וחתולים.

  
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544