פייסבוק יוטיוב אינסטגרם

פיתוח מוצרי שיער

חברת שרונ'ס מתמחה בפיתוח ויצור של מגוון מוצרי שיער בעבור קשת רחבה של לקוחות, הן במגזר העסקי, המסחרי והפרטי. כל מוצרי השיער פרי מעבדות שרונ'ס ספא נרקחות על ידי מיטב הכימאים העושים שימוש בחומרי גלם טבעיים, הידועים כמטפחים ומשמרים את טיב השיער. בשרונ'ס ספא תוכלו ליהנות מתהליך פיתוח ויצור מוצרי שיער בצורה אישית ובליווי מקצועי, לצרכים שונים, החל מסדרת מוצרים אישית (מותג פרטי), מוצרי שיער לחברות, מוצרי שיער למלונות, צימרים ועוד.

מחלקת פיתוח ויצור

בשרונ'ס ספא תמצאו מחלקות פיתוח ויצור השוקדות על רקיחה של מוצרי שיער איכותיים למגוון רחב של צרכים ושימושים. מחלקות הפיתוח עובדות בצמוד אל דרישות הלקוח, החל משילובי החומרים, הייעוד של המוצר, תרכובות ותמציות הריחות ועוד. במחלקת היצור תוכלו ליהנות מתהליך יצור אוטומטי וקפדני, המאפשר הפקה של סדרות מוצרים ביעילות ובמהירות, ובדגש על אריזת המוצר על פי צורכי ודרישות הלקוח. תהליך היצור עומד בתקני היצור המחמירים ביותר ובהתאם לסטנדרטים בינלאומיים בתחום יצור מוצרי שיער.

פיתוח מוצרי שיער

סדרות מוצרים

שרונ'ס ספא מאפשרת לכם ליהנות מפיתוח ויצור של מוצרי שיער במגוון רחב של צרכים ובהתאם לדרישות שלכם. במעבדות שרונ'ס ספא תוכלו ליהנות מפיתוחים עדכניים של סדרות מוצרים אשר נותנים מענה לכל צורכי טיפוח השיער. מוצרים לטיפול בסוגי שיער – מגוון רחב של מוצרים המתאימים לטיפול וטיפול השיער בהתאם לסוג השיער: שיער יבש, שיער שמן, שיער רגיל, שיער דק, שיער עבה. מוצרים לטיפוח השיער – שמפו לשיער בהתאם לסוג השיער, מסכה לשיער בהתאם לסוג השיער, אמפולות לשיקום וטיפוח השיער, סרום לשיקום השיער. מוצרים לעיצוב השיער – ג'ל לעיצוב שיער, מוס לעיצוב שיער, קרם מעצב שיער. מוצרים לטיפול בבעיות שיער – קשת מוצרים אשר נועדה לתת מענה במקרים של שיער פגום, נשירת שיער, בעיית קשקשים והחלקת שיער. כל סדרות מוצרי השיער מבית מעבדות שרונ'ס ספא מבוססות על חומרים טבעיים, הידועים כחומרים הטובים ביותר לטיפוח השיער, ובשילוב של נוסחאות חדשניות הנותנות מענה ייחודי לכל צורכי הטיפוח, טיפול ושיקום השיער.

מוצרי השיער מבית מעבדות שרונ'ס ספא נרקחים ומיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

על מנת לספק לכלל לקוחותיה את הפתרונות הטובים ביותר בתחום מוצרי השיער. במעבדות שרונ'ס ספא עומדים לרשותכם הצוותים והמכשור הטוב והמתקדם ביותר בעולם בכדי לסייע לכם לפתח וליצר את מוצרי השיער הטובים ביותר והמקצועיים ביותר.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544