פייסבוק יוטיוב אינסטגרם

מוצרי ים המלח

מה הם מוצרי ים המלח?

כאשר אנחנו מדברים על מוצרי ים המלח אנחנו יכולים לראות מגוון רחב מאוד של מוצרי ים המלח שיכולים להיכלל בקטגוריה הזו. כיום אנחנו חשופים בשוק הפתוח אל מוצרי ים המלח כמו מסיכות בוץ רבות לפנים כמו גם מסיכות בוץ לגוף, פילינגים אשר עשויים מגרגרי מלח של ים המלח, קרמים שונים אשר נחשבים אל מוצרי ים המלח כמו קרם פנים, קרם עיניים, קרם נגד קמטים, קרם רגליים, קרם גוף, קרם ידיים, אנחנו רואים משחות ושאר מוצרים אשר נחשבים למעשה מוצרי ים המלח.
 

כאשר אנחנו רוצים להשיג מוצרי ים המלח איך אנחנו בודקים זאת?

ובכן כאשר אנחנו מעוניינים לרכוש מוצרים שהם נחשבים למעשה מוצרי ים המלח כלומר נעשו מחומרים אשר מצויים בים המלח עצמו, אנחנו צריכים לחשוב אילו מקומות הכי הגיוני שנמצא את אותם מוצרי ים המלח בהם. רוב הסיכויים כי לא נמצא את אותם מוצרי ים המלח ברשתות הפארם המצויות אם כי לעיתים אפשר פה ושם למצוא מוצר או סדרה מצומצמת. לרוב דווקא נמצא מוצרי ים המלח בחנויות טבע כלומר רשתות וחנויות שהן מחזיקות מוצרים שהם לרוב או כמעט טבעיים לחלוטין ויש כיום חנויות רבות כאלה. הן נחשבות לחנויות בתחום מוצרי הקוסמטיקה הטבעית כלומר ייצור הרבה יותר טבעי ונקי ונטול כימיקלים אשר מחזיק גם סדרות של מוצרי ים המלח יחד עם זאת כמובן כי התמחור של מוצרים כאלה לרבות מוצרי ים המלח יהיה יקר יותר אבל זה המחיר עבור מוצרים איכותיים שאנחנו שמים על הפנים והגוף שלנו ויודעים כי לא נעשה בהם שום שימוש של כימיקלים או חומרים שעלולים להזיק לנו אלא אך ורק דברים מן הטבע בדיוק על מה שאותם מוצרי ים המלח מתבססים.

מוצרי ים המלח

כיצד לבחור מוצרי מפתח בין מוצרי ים המלח?

כאשר אנחנו עומדים בחנות ולפני סדרה רבה ועשירה של מוצרי ים המלח אנחנו יכולים להחליט כי בתור קנייה ראשונית בה אנחנו עוד לא מכירים בכלל את החברה אולי או את המוצרים עצמם אנחנו לא חייבים לרכוש את כל סדרת מוצרי ים המלח אלא להתחיל בקטן ולהחליט על כמה מוצרי ים המלח בסיסיים שאנחנו מעוניינים לנסות לדוגמא מוצרי מפתח בתוך מוצרי ים המלח הם ללא ספק מסיכת בוץ. אנחנו יכולים להחליט כי אנחנו רוכשים כעת מסיכת בוץ של ים המלח ולאחר שנראה תוצאות, נחווה את התחושה שלה, נראה האם היא מתאימה לעור שלנו ולעוד היבטים שחשובים לנו נחליט אולי לשוב ולרכוש עוד מוצרי ים המלח. שרונס ספא הינה חברה ליצור מוצרי ים המלח , החברה הפכה בשנים האחרונות למובילה מבין יצרניות מוצרי טיפוח לגוף ולפנים בישראל העושה שימוש במינרליים מים המלח. הידע והניסיון הצבורים בחברה הפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה אף בפיתוח מוצרי טיפוח מים המלח לחברות בחו"ל אשר מבקשות לפתח קו מוצרים אישי (PRIVATE LABEL)
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544