פייסבוק יוטיוב אינסטגרם

יצור תמרוקים ובשמים

חברת שרונ'ס ספא מתמחה ביצור תמרוקים ובשמים למגוון רחב של לקוחות עסקיים, מסחריים ופרטיים. מעבדות שרונ'ס ספא מעניקות את כל הפתרונות של פיתוח ויצור תמרוקים ובשמים על ידי צוות כימאים מקצועים ומנוסים ומכונות יצור משוכללות המאפשרות לתת את המענה האידיאלי ביותר לכל צורכי לקוחותיה. מאז שנת 2004 פועלת שרונ'ס ספא בפיתוח ויצור של מגוון מוצרי תמרוקים ובשמים, הן בסדרות של פיתוח ויצור מותג אישי, מוצרים לחברות מסחריות, מוצרים לבתי מלון, צימרים ועוד.

מחלקת פיתוח ויצור

במעבדות שרונ'ס ספא תוכלו למצוא את מחלקות הפיתוח והיצור המתקדמות והמקצועיות ביותר, אשר מאפשרות לכם ליהנות מתהליך של פיתוח ייחודי של תמרוקים ובשמים, בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם. צוות הכימאים של החברה מלווה את לקוחותיו משלב הרעיון ועד לשלב הפיתוח והיצור, על מנת להעניק את המוצר הטוב ביותר. חומרי הגלם של המוצרים מושתתים על מוצרים טבעיים, הידועים כחומר הטוב ביותר לטיפוח העור והגוף. כמובן, שתוכלו להתאים לכם את תמציות הריח המגוונות בהתאם להעדפות שלכם ולצרכים שלכם. תהליך היצור במעבדות שרונ'ס ספא נעשה באמצעים המתקדמים ביותר ועל ידי מכונות אוטומטיות, המאפשרות מילוי סטרילי של המוצר ואריזה איכותית. לאחר סיום האריזה מוטבעים תאריכי היצור והתפוגה של המוצר. כל תהליכי הפיתוח והיצור עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר, בכדי לספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים במיוחד.

יצור תמרוקים ובשמים

מחלקת עיצוב מוצרים

כמובן שלעיצוב הסופי של המוצר ישנה חשיבות רבה בשיווקו ובמכירתו, על כן, בשרונ'ס ספא תוכלו ליהנות מליווי של עיצוב המוצר, הן מבחינת האריזה, שפורפרות, קופסאות, כיתוב, עיצוב ולייבלים. הניסיון רב השנים מאפשר לחברה להעניק לכם את עיצוב המוצר הטוב ביותר, העונה גם על צורכי השימוש וגם על צורכי השיווק.

סדרות מוצרי תמרוקים ובשמים

מעבדות שרונ'ס ספא מפתחת ומיצרת מגוון רחב של סדרות מוצרים, המבוססים על התמציות והתרכובות הייחודיות לה. מבין המוצרים תוכלו למצוא: מוצרי טיפוח טבעיים מוצרי טיפוח אורגניים מוצרי טיפוח מים המלח מוצרי אנטי איג'ינג מוצרי שיזוף תכשירים ותרכובות לטיפול וטיפוח העור תכשירים ותרכובות לטיפול וטיפוח השיער

בשמים

במעבדות שרונ'ס ספא תוכלו ליהנות מליווי אישי ומקצועי המספק את כלל השירותים תחת קורת גג אחת, החל מפיתוח, עיצוב וייצור של המוצר ועד לשלבי האריזה. בקרת האיכות של מעבדות שרונ'ס ספא עומדת בתקנים ובסטנדרטים המחמירים ביותר, בכדי להבטיח לכם מוצר איכותי, התואם את הצרכים שלכם

יצור תמרוקים ובשמים
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544