פייסבוק יוטיוב אינסטגרם

יצור מוצרי שיער

יצור מוצרי שיער מומלץ לבצע דרך חברת שרונ'ס - חברה אשר מתמחה ביצור של מוצרי ספא וטיפוח למגוון של מגזרים עסקיים, מסחריים ופרטיים. שרונ'ס ספא מספקת מגוון רחב של פתרונות בתחום יצור מוצרי שיער, בשימוש הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק ובבקרת איכות גבוהה ומוקפדת, על מנת לתת מענה איכותי לכלל לקוחותיה. שרונ'ס ספא פועלת מאז שנת 2004 בפיתוח וייצור מוצרי שיער למגוון רחב של לקוחות, ייצור של קו מוצרים אישי (private label), מוצרים לחברות, מוצרים לבתי מלון וצימרים ועוד.

מחלקת פיתוח

חברת שרונ'ס מתמחה בפיתוח של מוצרי שיער, אשר מבוססים על חומרים טבעיים וביו-אקטיביים. הפורמולות הייחודיות אותם רוקחים בחברה עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ונעשות תוך התאמה אישית לצורכי הלקוח, על מנת לספק את המוצר הטוב ביותר והייחודי ביותר, אשר יוכל לענות על כלל צורכי טיפוח השיער ושימור השיער. במחלקת הפיתוח של שרונ'ס ספא אתם מוזמנים ליהנות מליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך, ובעיקר, כאשר מדובר בפיתוח ויצור מוצרי שיער בפיתוח של קו מוצרים אישי, ישנה חשיבות רבה לתרכובות, כמו גם, לנראות וליצור הסופי של המוצר. הכימאים של חברת שרונ'ס ספא עוסקים בפיתוח ובשילוב של חומרי הגלם הטובים ביותר, על מנת להבטיח לכם מוצר איכותי ומנצח.

יצור מוצרי שיער

מחלקת עיצוב מוצר

לאחר שנבחרה הפורמולה הייחודית של מוצר השיער, הגיע השלב להחליט לגבי אופן העיצוב והנראות של המוצר, אלמנט אשר חשוב גם מבחינת השימוש וגם מבחינת השיווק והפרסום. בשרונ'ס ספא מלווים אתכם לכל אורך התהליך, ומספקים מענה אידיאלי למגוון רחב של אריזות וצרכים שימושיים ושיווקיים, בין אם מדובר במוצר בודד ובין אם מדובר בסדרת מוצרים משלימה של מוצרי שיער.

יצור מוצרי שיער

מחלקת יצור

במפעלי חברת שרונ'ס ספא תוכלו ליהנות מן הציוד הטכני המתקדם ביותר, המאפשר תפוקת ייצור איכותית וגבוהה. כל תהליך הייצור נעשה בצורה אוטומטית, המאפשר ערבול, מילוי, אריזה והדבקת תווית ללא מגע ידי אדם. לאחר המילוי המוצרים נעשית בדיקה של אטימות המוצר ורישום של תאריך היצור והתפוגה. יצור מוצרי שיער בשרונ'ס ספא נעשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובבקרת איכות לכל אורך התהליך, על מנת להבטיח לכם מוצר איכותי, אמין ומצויין. מעבדות שרונ'ס ספא מזמינות אתכם ליהנות מתהליך יצור מוצרי שיער בצורה החדשנית והמקצועית ביותר, תוכלו ליהנות מכל הפתרונות של יצור מוצרי שיער מן החומרים והתרכובות האיכותיות ביותר, אשר יבטיחו לכם מוצר איכותי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544