פייסבוק יוטיוב אינסטגרם

אודותינו

פרופיל חברה
שרונ'ס ספא הינה חברה מתפתחת ודינמית המייצרת סדרות קוסמטיקה,בשמים ומוצרי ספא טבעיים באיכויות שלא הכרתם. מאות מוצרים שונים לפינוק מושלם וחוויה מרעננת. המוצרים משווקים בישראל ובחו"ל. החברה החלה את פועלה החל משנת 2004 וצברה תנופה אדירה מוצריה שהפכו לשם דבר הם: שמני בושם ע"ב תמציות פלא איטלקיות, המותג MUSK TO-GO, חמאות שיאה טבעיות ועוד...
 
בשנת 2004 ייסד מר שרון חיון מבעלי חברת שרונ'ס קוסמטיקה את חברת הבת: שרונ'ס ספא. הקונספט של החברה נבנה מתוך רצון עז לחלוק את אהבתו לחווית הפינוק ומוצרי האמבטיה הטבעיים ולשלבם עם נוסחאות ייחודיות הלקוחות מעולם הקוסמטיקה והבישום שאותם הכיר היטב.  חברת שרונ'ס ספא החלה ייצור של ליין מוצרים הנושא את שם החברה ובמקביל החלה פיתוח פרייבט לייבל לחברות ורשתות שיווק שונות. קו המוצרים הינו רחב ומגוון ביותר המתפתח ללא הרף ועוקב באופן שוטף אחר התפתחויות גלובליות בענף.
 
חזון ומטרות החברה
שרונ'ס ספא הגדירה לעצמה להעניק לגברים ונשים כאחד את האפשרות להנות ממוצרי איכות שלא נוסו על בעלי חיים, מוצרים בעלי מרכיבי איכות טבעיים שאמא אדמה העניקה לנו. החברה שמה לעצמה מטרה להתחדש ללא הרף עם מוצרים חדשים היוצאים בשוק העולמי. תהליכ הייצור שלנו אינם מזהמים ומודעים לצרכי הסביבה. כל מוצרינו ארוזים בבקבוקים, שפורפרות וצנצנות הניתנים למיחזור. חברתינו שואפת לחשוף את מוצרי ים המלח בפני השוק העולמי מתוך הכרה בחשיבותם של המינרלים ותכונות הפלא של איזור ים המלח אשר מחקר מתמיד הביא להבנת דרך הפעולה של הבוץ והמינרלים ותרומתם לשיפור תפקודי העור ומראו.

לקוחות החברה
בין לקוחותינו נמנים חנויות רבות המוכרות מתנות ומוצרי ספא, מכוני יופי ובתי ספא מובילים, חברות שיווק לצימרים ובתי מלון, מרכזי שיווק לקוסמטיקאיות, ועדי עובדים ומשרד הבטחון. כמו כן, אנו מייצאים את מוצרינו לעגלות קוסמטיקה ומוצרי ים המלח הפועלות באירופה, אוסטרליה וארה"ב.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544