מהו התהליך הנקרא פרייבט לייבל?

כאשר אנחנו אומרים פרייבט לייבל הכוונה היא למעשה לקו מוצרים אישי או מותג אישי לפי דרישת הלקוח . אין ספק כי מדובר במכלול נרחב של פרטים עד לפיתוח המוצר הסופי ויהיה ראוי למכירה. אפשר למנות את כל התהליך לפרטיו, ואף לנסות לחלק את סוגי המוצרים בפרייבט לייבל לקבוצות, כשאנו מסתכלים על פיתוח קו מוצרים אישי דהיינו פרייבט לייבל אפשר לראות את הקבוצה הראשונה של ייצור מוצרי קוסמטיקה מוכרים, כלומר, מוצרים רגילים אשר עוברים תהליכים כימיים כאלה ואחרים, הקבוצה השנייה היא ייצור מוצרי קוסמטיקה טבעית, כלומר, מוצרים אשר אינם עברו תהליכים כימיים כל שהם, אלא טבעיים לחלוטין ומופקים מצמחים ופרחים המתבססים אך ורק על הסגולות הטבעיות של אותם פרחים או צמחים. הקבוצה השלישית היא קבוצת ייצור מוצרי קוסמטיקה אורגניים, אשר מיוצרים בצורה אורגנית לחלוטין ללא שום התערבות או עיבוד הצמחים או הפרחים, אשר מהם מבצעים ייצור קוסמטיקה של המוצרים. כך או כך מוצרים אלו עוברים תהליכים במסגרת הפרייבט לייבל הכוללים בתחילה פיתוח פורמולציות ואיפיון המוצר, בחירת האריזה, עיצוב המוצר והלוגו וסיומו באריזה. תהליך ייצור הפרייבט לייבל נעשה במפעלים שהם למעשה מחזיקים גם פסי ייצור עבור חברות מותג אשר להן יש פרייבט לייבל והן למעשה הספק אשר מספק לחנויות, רשתות הפארם, קוסמטיקאיות, מרכזים קוסמטיים או ישירות אל הצרכן את המוצרים. כמובן כי ישנם גם מצבים בהם המפעל מייצר מוצרי קוסמטיקה ומוצרים נוספים עבור עצמו ומשווק אותם ישירות. מפעלי ייצור רבים העוסקים בייצור פרייבט לייבל יכולים לעזור לאותו בעל מותג לשווק ולהפיץ את המוצר לגורמים שונים.מדוע פרייבט לייבל דורש מקצועיות?

ייצור פרייבט לייבל הינו ייצור הדורש מקצועיות רבה וחייבת להיות הקפדה ודייקנות רבה, שכן במוצרים אשר מגיעים ללקוח אשר פותחו במסגרת ייצור הפרייבט לייבל, הלקוח בסופו של דבר משתמש בו על פניו ועל גופו ולכן אין מקום לטעויות . חייבים להבין כי קוסמטיקה זה אחד הדברים החשובים בדיוק כמו רפואה או רקיחת תרופות – ייצור פרייבט לייבל הוא מצב שבו רוקחים כמה וכמה חומרים ביחד לפי דרישת הלקוח  – ואז הצרכן משתמש במוצר שפותח על פניו או על גופו או אפילו מבצע עם זה שימושים פולשניים כמו פילינג ולכן אין ספק כי המפעל המייצר ומפעיל קווי ייצור פרייבט לייבל חייב להיות מפוקח ומבוקר בעל תקנים גבוהים ביותר ועומד בכל הסטנדרטים האפשריים אשר נדרשים ממנו ואף יותר מזה. כשחברה או ספק במידה והיא איננה מייצרת עבור עצמה ומעוניינת במפעל אשר ייצר עבורה ייצור קוסמטיקה במסגרת פרייבט לייבל היא יכולה לבחור בין כמה וכמה מפעלים שהיא אולי שמעה על המוניטין שלהם או שיש לה המלצות וחוות דעת שהיא יודעת כי זהו מפעל איכותי ובעל תקנים ויכולה לבקש מאותו מפעל לייצר עבורם באופן בלעדי קו מוצרים אישי של ייצור מוצרי הקוסמטיקה אותו הוא ביקש, הספק ישווק  ויספק את המוצרים הלאה אל גורמים כמו קוסמטיקאיות פרטיות, מרכזים קוסמטיים כאלה ואחרים, וחנויות טבע או חנויות בכלל ורשתות הפארם השונות.


שרונ'ס מעבדות לייצור קוסמטיקה ופיתוח קו מוצרים אישי - פרייבט לייבל

שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה הינה חברה לייצור קוסמטיקה שהפכה בשנים האחרונות למובילה מבין יצרניות מוצרי טיפוח לגוף ולפנים בישראל. לחברה מגוון רחב של פורמולות ייחודיות, לחברה התמחות מיוחדת בייצור ופיתוח פרייבט לייבל החל מבחירת המוצר ועד קבלת רישיון משרד הבריאות. הידע והניסיון הצבורים בחברה הפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה אף בייצור קוסמטיקה מקצועית המשווקת למגזר העסקי והמקצועי העושה שימוש במוצרי הטיפוח במכוני היופי ובקרב המטפלים המקצועיים. לשרונ'ס מעבדות קוסמטיקה ישנה יכולות ייצור מגוונות המאפשרות לה לפתח מוצרי ספא, מוצרי טיפוח לגוף, מוצרי פנים וקוסמטיקה מקצועית באיכויות גבוהות ובתהליכי בקרה קפדניים ביותר.
 

 

 

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544