פייסבוק יוטיוב אינסטגרם

פרייבט לייבל

 
כאשר אנחנו אומרים פרייבט לייבל אנחנו מתכוונים למעשה לקו מוצרים אישי או מותג אישי לפי דרישת הלקוח . אין ספק כי מדובר במכלול נרחב של פרטים עד לפיתוח המוצר הסופי שיישב על המדף ויהיה ראוי למכירה. אפשר למנות את כל התהליך לפרטיו ואף לנסות לחלק את סוגי המוצרים בפרייבט לייבל לקבוצות כאשר אנחנו מסתכלים על פיתוח קו מוצרים אישי דהיינו פרייבט לייבל מוצרים אפשר לראות קבוצה ראשונה של ייצור קוסמטיקה רגילה כלומר מוצרים רגילים אשר עוברים תהליכים כימיים כאלה ואחרים, אנחנו רואים קבוצה שנייה של ייצור קוסמטיקה טבעית כלומר מוצרים אשר אינם עברו תהליכים כימיים כל שהם אלא טבעיים לחלוטין ומופקים מצמחים ופרחים ומתבססים אך ורק על הסגולות הטבעיות של אותם פרחים או צמחים. קבוצה שלישית היא קבוצה של ייצור קוסמטיקה של מוצרים אורגניים אשר מיוצרים בצורה אורגנית לחלוטין ללא שום התערבות או עיבוד גם של הצמחים או הפרחים מהם מבצעים ייצור קוסמטיקה של המוצרים. ככה או ככה המוצרים הללו עוברים תהליכים במסגרת פרייבט לייבל הכוללים בתחילה פיתוח פורמולציות ואיפיון המוצר, בחירת האריזה, עיצוב המוצר והלוגו וסיומו באריזה.תהליך ייצור הפרייבט לייבל נעשה במפעלים שהם למעשה מחזיקים גם פסי ייצור עבור חברות מותג מסוימות שלהן יש פרייבט לייבל והן למעשה הספק אשר מספק לחנויות, רשתות הפארם, קוסמטיקאיות, מרכזים קוסמטיים או ישירות אל הצרכן את המוצרים. כמובן כי ישנם גם מצבים בהם המפעל המייצר את ייצור קוסמטיקה ואת המוצרים בוחר לייצר עבור עצמו את המוצרים ולשווק אותם ישירות. מפעלי ייצור רבים העוסקים בייצור פרייבט לייבל יכולים לעזור לאותו בעל מותג לשווק ולהפיץ את המוצר לגורמים שונים.

 

מדוע פרייבט לייבל דורש מקצועיות?

ייצור פרייבט לייבל הינו ייצור הדורש מקצועיות רבה וחייב שיהיה מוקפד ומאוד דייקני שכן במוצרים אשר הלקוח מבקש שנפתח עבורו במסגרת יצור של פרייבט לייבל אנחנו בסופו של דבר מניחים על הפנים שלנו ועל הגוף שלנו אין מקום לטעויות וחייבים להבין כי קוסמטיקה זה אחד הדברים החשובים בדיוק כמו רפואה או רקיחת תרופות – ייצור פרייבט לייבל הוא מצב שבו רוקחים כמה וכמה חומרים ביחד לפי דרישת הלקוח  – ואז הצרכן מניח את זה על פניו או על גופו או אפילו מבצע עם זה שימושים פולשניים כמו פילינג ולכן אין ספק כי המפעל המייצר ומפעיל קווי ייצור פרייבט לייבל חייב להיות מפוקח ומבוקר בעל תקנים גבוהים ביותר ועומד בכל הסטנדרטים האפשריים אשר נדרשים ממנו ואף יותר מזה. כשחברה או ספק במידה והיא איננה מייצרת עבור עצמה מעוניינת במפעל אשר ייצר עבורה ייצור קוסמטיקה במסגרת פרייבט לייבל היא יכולה לבחור בין כמה וכמה מפעלים שהיא אולי שמעה על המוניטין שלהם או שיש לה המלצות וחוות דעת שהיא יודעת כי הוא מפעל איכותי וטוב ויכולה לבקש כי אותו מפעל ייצר עבורם באופן בלעדי קו מוצרים אישי מסוים של ייצור קוסמטיקה וככה כל זמן מה ייצא קו המוצרים האישי מתוך ייצור קוסמטיקה אצל המפעל ויגיע אל הספק, הספק כמובן ישווק את זה ויספק את זה הלאה אל גורמים כמו קוסמטיקאיות פרטיות, מרכזים קוסמטיים כאלה ואחרים, וחנויות טבע או חנויות בכלל ורשתות הפארם השונות.

 

שרונ'ס מעבדות לייצור קוסמטיקה ופיתוח קו מוצרים אישי - פרייבט לייבל

שרונס ספא הינה חברה לייצור קוסמטיקה שהפכה בשנים האחרונות למובילה מבין יצרניות מוצרי טיפוח לגוף ולפנים בישראל. לחברה מגוון רחב של פורמולות ייחודיות, התמחות מיוחדת בייצור ופיתוח פרייבט לייבל החל מבחירת המוצר ועד קבלת רישיון משרד הבריאות. הידע והניסיון הצבורים בחברה הפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה אף בייצור קוסמטיקה מקצועית המשווקת למגזר העסקי והמקצועי העושה שימוש במוצרי הטיפוח במכוני היופי ובקרב המטפלים המקצועיים. לשרונ'ס יכולות ייצור מגוונות המאפשרות לה לפתח מוצרי ספא, מוצרי טיפוח לגוף, מוצרי פנים וקוסמטיקה מקצועית באיכויות גבוהות ובתהליכי בקרה קפדניים ביותר.
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544