פייסבוק יוטיוב אינסטגרם

ייצור בשמים

ייצור בשמים – מימי קדם ועד ימנו אנו בישראל

כבר בימי התנ"ך ארץ ישראל היוותה מוקד מפתח של ייצור בשמים. הבשמים אשר יוצרו בעת העתיקה השתמשו בפלאי הטבע השונים לטובת יצור ריח אשר היה שמור לאדונים ומלכים. כיום, בזמננו שלנו תעשיית יצור הבשמים הפכה להיות מדבר יוקרתי, לדבר זול ותעשייתי ולא איכותי. הבשמים הינם מהונדסים סינטטית ואבדה הייחודיות אשר הייתה כה גדולה בעבר. כיום קיימות חברות מעטות, אף עד כמעט לא נספרות, אשר יוכלו להעניק לכם את החוויה שפעם הייתה שמורה למלכים ולאדונים וליצר עבורכם את הבושם המושלם. אך יצור ריחות לא נגמר רק בבושם, אלא קיים מגוון שלם של מוצרים אשר גם הם משתמשים בריחות כגון: שמן בושם, מבשם על בסיס שמן משי, מבשמים, דאודורנט ואפטרשייב.

ייצור בשמים

כוחו של הטבע

אחת מחברות אלו ממוקמת בארץ ועושה שימוש בכוחו של הטבע והמסורת אשר קיימים בארץ כדי להעניק לכם את חוויה זו. כמו כן, חברה זו, פרט לכך שהיא תעניק לכם את הריח המושלם והבטחה ליצור איכותי, היא תעניק לכם את ההבטחה כי הבשמים שלה הינם טבעיים במאת האחוזים, לא נוסו על בעלי חיים וכי הבקבוקים והשפופרות בהן היא משתמשת הינם ניתנים למחזור. תהליך יצור בשמים הינו תהליך סינרגי בין הלקוח לביננו. תהליך אשר יבטא את ערכי הלקוח ויביא אותו לתוצאה אשר אליה הוא כיוון ואף יותר מכך וכמו כן תהליך אשר יאפשר לנו להפגין את ידענו בתחום הבשמים ולתת את התוצאה האיכותית ביותר, לא רק מבחינת הריח אלא מבחינת השימוש כולו.

חוויה מושלמת

חברת שרונס ספא, אשר הוקמה בשנת 2004 בראשון לציון, היא החברה, אשר תעניק לכם את החוויה המושלמת. חברתנו הינה חברה מתפתחת ודינאמית בעלת קו מוצרים איכותי למגוון לקוחות גדול, אשר בתוכם ניתן למנות מלונות, צימרים ומכוני ספא. חברתנו גם שמה לעצמה למטרה לייצא את מוצרי ים המלח אשר מכילים את המינרלים המיוחדים אשר מגיעים מים המלח לכל רחבי העולם במגוון מוצריה. המינרלים אשר מגיעים מים המלח מעניקים תוצאה מדהימה ויעניקו לכל מוצר אשר תבחרו תוצאה מושלמת בעת השימוש.

ייצור בשמים
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו 03-9511544